Müge Anlı ile Lezzetli Anif stüdyosunda muhtel anlar! Öfkelenen buğulu eş: Kalkarsam ümüğünü sıkarım

Manisa Turgutlu’bile radyoculuk işleyen 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılının şubat ayında karanlık tıpkı şekilde kayboldu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Kaba programında 5 yıldır kendisinden ayrımsız ize ulaşılamayan Mehmet Karahan’a ne olduğu araştırılmaya başlandı. Programın zaman yayınlanan bölümünde ise gerginlik yükseldi.

SEVGİLİSİ İŞBİRLİĞİ YAPIP ŞANTAJ YAPTILAR

Tam ilkokul yıldır kendisinden aynı ize ulaşılamayan Mehmet Karahan’ın sevgilisi Cemal Durmaz eliyle öldürüldüğünü tez fail Fatma Karadağ, etkin yayındaki açıklamalarıyla adından saraka ettirmeye devam ediyor. Fatma Karadağ’ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği süresince olduğunu kaydeden Müge Anlı, çare içirip degaje fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla mülk aldıkları, bir nice kişiye bu sebepten itimat çektirdikleri bilgisini paylaşmıştı.

“KOCAMIN VOLTA ŞİRKETİ VAR, YÜZDE 50 UCUZA GELİYOR”

Müge Anlı’ya Almanya’dan bağlanan Garaz isimli aynı peyrev Fatma Karadağ üzerine”Hastanenin bahçesinde hacdan konuşuyorduk. Annem umreye gitmekten bahsetti. Ben bile ‘Babamdan sonradan hayırlısı olsun, babam iyileşsin gidersiniz’ dedim. Fatma Eş kulak misafiri oldu. Yanımıza yanaştı. ‘Benim kocamın çokça balaban bire bir dolaşma şirketi var. Tığ umreye Hacca kayırıcı götürüyoruz. Sair şirketlerden yüzdelik 50 elan ucuza geliyor.’ dedi. Ego şaşırdım. Bunların fix fiyatları olduğunu biliyorum, sorgulayınca ‘yok yok biz yapıyoruz’ dedi. Bunu hastalık yaptıklarını sorduğumda ‘Hem haklı kazanıyoruz hem dua alıyoruz. Ben de seçme seferinde onlarla birlikte gidiyorum. Kocam çok zengin’ dedi. Annemin dikkatini çekmiş amma Fatma Hatun o ant henüz zayıftı. Biz dahi arayıp terennüm etmek istedik” ifadelerini kullandı.

HAKKINDAKİ İDDİALARI YALANLADI

Hakkındaki iddiaların peşi sıra kendisini savunan Fatma Karadağ ise “Ego Heybet Bayar Hastanesi’nde yattım amma bahçeye tek inmedim, katiyen! Azrail görüntülerini inceleyebilirler ama psikyatride yattığımda bahçeye indim. Rahatsız bakıcılar ve hekim vardı yanımızda, onlar bütün yanımızdaydı. Aşağıda ayrımsız molekül konuşmadım. Ben hastane bahçesinde kimseyle konuşmadım” dedi.

SEVGİ HANIM: SEN MİLLETE INSAN BULMAYA MI ÇIKTIN?

Etkili yayında Fatma Karadağ için konuşan Bağlılık Kadın ise Karadağ’ın yeğenine aynı herif bulmaya çalıştığını anlatarak “Kız, ‘Senin dünür beni aradı’ dedi. Nedenini sordum, ‘Zengin âdem varmış hala, bana yapacakmış. Bana gel diyor’ yanıtını verdi. ‘Onu engelliyorsun, benzeri henüz dahi konuşmuyorsun’ diye niteleyerek yeğenimi uyardım, ‘hala tamam’ dedi. Millete koca bulmaya mı çıktın? Ona eş buluyorsun, buna eş buluyorsun” şeklinde konuştu.

“KALKARSAM ÜMÜĞÜNÜ SIKARIM”

Fatma Karadağ’ın iddiaları yalanlamasıyla öfkeden deliye dönen Tabiiyet Kadın, “O dalavere, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım bak! Biber Dolması sagu. O yalan söylemez. Sen anca tıpkısı terbiyesizsin” dedi.Share: