‘Red Bull Dance Your Style’ yarışmasının ikinci durağı İzmir olacak

Hip hop, popping, house üzere çıkmaz dansı türlerini bünyesinde barındıran dans yarışması Red Bull Dance Your Style Türkiye Finali, 10 Eylül’de Ankara’da gerçekleştirilecek. Kazananı izleyicilerin belirleyeceği final öncesinde, elemelerin Antalya’dan ahir adresi 28 Ağustos Alışveriş günü İzmir olacak.

Kazananın, izleyicinin oylarıyla belirlendiği yarış, bu sene Instagram üzerinden toplanan başvuruların ardından gerçekleştirilen elemelerle devam ediyor. Dansçıların hip hop, popping, house dance üzere çıkmaz dansı stillerinde hünerlerini sergileyeceği ve Türkiye finalinin 10 Eylül’de Ankara’da yapılacağı yarışmanın ilk elemesi Antalya’da gerçekleştirilmişti. İkinci elemelerin adresi ise İzmir Karantina Parkı olarak belirlendi.

Eş ve koca dansçıların birlikte yarışacağı Red Bull Dance Your Style Türkiye Finali’nin sunma gür ismi Cenup Afrika’da düzenlenecek Red Bull Dance Your Style 2022 Dünya Finali’nde Türkiye’yi kaşkariko etmeye türe kazanacak. Elemelerde tecrübeli jürinin oylarının en bereketli dansçıları finale taşıyacağı yarışmanın finalinde ise seyircinin oyları kazananı belirleyecek.

Share: