Aydın’la Erzurum günleri

Milliyetçi Akım Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Saylav Prof. Dr. Kamil Aydınlık’ın Erzurum temasları devam ediyor.

Ulusalcı Hareket Partisi Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Vazıh’ın Erzurum temasları bitmeme ediyor.

Geride kalan iki haftalık müddet süresince Erzurum’un büyün ilçelerinde ilam ve tenvir toplantıları düzenleyen Ziyalı, intihap çevresi olan Erzurum’daki mesaisini ziyaretlerle sürdürüyor. Şehrin muhtelif noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Mebus Kamil Aydınlık, Dadaşlarla sık sık bir araya geldi, sohbet etti ve gündeme ait değerlendirmelerde bulundu. Esnaf ziyaretlerinde birbirinden renkli görüntüler oluşturan Erzurum Milletvekili Kamil Okumuş’ın terzilik makinasıyla sergilediği beceriklilik ise dikkatlerden kaçmadı. Taşmağazalar esnafıyla bire bir araya mevrut Vazıh, vatandaşların beklenti ve taleplerini kayda geçerken, 2023 seçimlerinin önemini anlatmayı bile boşlama etmedi.

Erzurumspor FK Tesislerine Mülakat

MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Kamil Aydınlık, Erzurum temasları çerçevesinde gökçe beyazlı takımın tesislerini üstelik gezdi. Erzurumspor FK Başkanı Ahmet Kayırıcı’la ayrımsız araya gelen Kamil Aydınlık’a MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş üstelik eşlik etti. Mebus Entelektüel’a Erzurumspor FK’daki serencam durum karşı bilgiler nâkil Ahmet Eğin, transfer tahtasını açtırmak üzere çalışmaların bitmeme ettiğini söyledi.

Kulüp Başkanı Ahmet Art’a görklü olsun dileklerini ileten Ziyalı ve Karataş’a, Erzurumspor forması dürü fail Ahmet Eğin, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti.

MHP Mebus Kamil Entelektüel, Erzurumspor’un Erzurum’u rapor ettiğini belirterek, “Bu topluluk hepimizi temaşa ediyor, mücadelesine hayranız ve güveniyoruz. Takımımızı haddinden fazla elan dolgunca yerlere geleceğine inanıyorum” dedi. – ERZURUM

Share: