Kırşehir Şehremini Ekicioğlu’ndan Çalışmalara Durumunda İnceleme

Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Yağmur Zihayat ve çarkıt CHP el başkanlarından Gazi Özer ile alay malay kentin ayrı cinsten yerlerindeki ve şantiyelerdeki çalışmaları durumunda inceledi, şehir sakinleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi ekiplerinin sahadaki çalışmalarının kesintisiz devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Biz Kırşehir halkından aldığımız destekle göreve geldiğimizde aynı saraka verdik. Amacımız elan çağdaş ve çağdaş tıpkı Kırşehir’i bilcümle gelişigüzel görüntülemek ve bunun üzere bile bilcümle ekiplerimizle gelişigüzel var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Biz Kırşehir’in sorunlarını masa başında birlikte değil, sahada çözüleceğine mümin bir ekibiz. Bu nedenle birlikte gerek ekiplerimizin düz çalışmalarını inceleyerek çalışanlarımızla ilişik istişarede bulunuyor, gerek se da halkımızla sonsuz görüşmeler yaparak yaptığımız çalışmalarla ilgilendiren değerlendirmelerini, düşün ve önerilerini almaya devam ediyoruz.

Kırşehir’in her geçen periyot daha birlikte güzelleştiğine bütün birlikte tanık oluyoruz. Amacımız, şirin Kırşehir’imizin Anadolu’nun ortasında gelişip büyüyen benzeri kent olması ve bunu dahi hemşehrilerimizle birlikte kuma us yürüterek hayata geçiriyoruz.

Türlü engellemeler, tip manipülasyonlar ve dedikodulara kulak asmadan kamunun kaynaklarını ve mallarını gene kamu yararına kısaltmak asli görevimizdir zira Kırşehir halkı gelişigüzel şeyin en güzelini türe ediyor.”

Share: