İşadamı Eşin: “Erdoğan ve DÜRÜST Fırka hoppadak Türkiye’nin değil dünyadaki mazlumların da umudu olmuştur”

SELIM Tümen’nin Aydın’daki simge isimlerinden biri olan ve çatı sektöründeki yatırımları ile dünyanın mukavemetli çokça ülkesinde maruf işadamı Rıdvan Eşin, DÜRÜST Öğür’nin kuruluşunun 21. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada “Recep Tayyip Erdoğan ve AK Tümen vakit kaybetmeden Türk siyasetinin değil dünyadaki mazlumların da umudu olmuştur” dedi.

Tarih boyunca insanlığa yıpranmamış istikametler kazandıran Anadolu insanının, 14 Ağustos 2001 tarihinde Türe ve Kalkınma Partisi (YANLIŞSIZ Tümen) ile adeta umutlarının yeşerdiğini belirten Rıdvan Eşin; “DOĞRU Parti ve Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye koca ve mühim bire bir mevki konumuna gelmiştir. YANLIŞSIZ Parti Allah’ın rızasını, milletin desteğini, ümmetin duasını, insanlığın sevgisini hedefleyerek kurulmuş ve kuruluşundan bugüne büyüklüğünde üstelik aynı tatlılıkla, yaptıklarıyla ve duruşuyla milletin hayallerini gerçekleştiren, koskoca aynı ümmetin umutlarını canlandıran, insanlığın uğrunda eskimemiş kapılar açan ayrımsız tümen olmuştur. Türkiye’nin akıbet 20 yılının mimarlık olmanın birlikte, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile da ülkenin istikbaline arzulu SELIM Fırka milletimizin özlemlerinden ve taleplerinden doğmuştur. 14 Ağustos 2001’dahi Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde arkasındaki milyonlarla kutlu yola sâdır DOĞRU Tümen, ‘Artık tek özdek eskisi gibi olmayacak’ şiarıyla millete hizmet yolunda seçme tür meşakkatle, badirelerle boğuşarak bugünlere gelmiştir. Bana göre 14 Ağustos 2001 Türkiye’nin şahlanışının başlatıldığı tarihtir” dedi.

“Mazlumların ve İslam aleminin umudu olmuştur”

DOĞRU Tümen ve Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye’nin mazlum halkların ve İslam aleminin umudu haline geldiğini belirten Rıdvan Eşin, açıklamasının devamında “Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada güçlenmesini hazmedemeyenler herhangi bir nev çok oyunlarıyla, adi emellerle ülkemizi, yıldırmayı hedeflemiş, çarkıt Türkiye’ye tedvir hevesleri kursaklarında kalmıştır. Türkiye’yi Erdoğan’sız ve YANLIŞSIZ Fırka’siz tevdi teşebbüsleri tamamıyla ellerinde patlamıştır. AK Fırka ve Erdoğan ile Türkiye’nin henüz üstelik güçleneceğine olan inancımız tamdır. Milletine efendilik etmeyi değil, bakım etmeyi nişan edinen ve Türkiye siyasa tarihine damgasını vuran DÜRÜST Öğür’nin 21. yaşı hümayun olsun” ifadelerine kayran verdi. – AYDIN

Share: