AK Tümen Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, “Tıpkı Olduk 21 Olduk”

DOĞRU Öğür Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, YANLIŞSIZ Tümen’nin kuruluşunun 21. Yılı nedeniyle bir tebrik kartı mesajı yayımladı. Başaran, “Erdemliler Hareketi Doğru Tümen, 21 yaşında” dedi.

Selim Fırka Balıkesir İl Başkanı Başaran, Dürüst Fırka’nin kuruluşunun 21. Yıldönümünde şu ifadelere kayran verdi.

“Ülkemizin kazançlı, politik ve toplumsal olarak haddinden fazla print zamanlardan geçtiği yıllarda “Erdemliler Hareketi”nin millete bire bir rüya adına, “bundan sonra tek husus eskisi üzere kaçınan” sözüyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, tamlık 21 sene ilk yani 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan YANLIŞSIZ Parti’miz, yaptığı kalkınma hamleleriyle ülkemizi bulunduğu kargaşa ortamından kurtarmış, çabucak milletimizin değil cemi mazlumların ümidi olmuştur.

“Aynı olduk, 21 oldu

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda, tüm engellemelere ve zorluklara karşın, hedeflere yankılanmak amacıyla var gücüyle etkin partimizin temas kademesindeki arkadaşlarımız, milletimiz ile beraberinde akıntı ederek Cumhurbaşkanımız ve Umumi Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023 hedefi, 2053 ve 2071 vizyonuna inanç ve azimle yürümektedir. “Tıpkısı olduk 21 olduk” anlayışıyla çıktığımız bu yolda, geçmiş günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Hamdolsun, milletimiz bile kuruluşumuzun üzerinden 16 ay geçmeden girdiğimiz önceki seçimde, yani 3 Son Teşrin 2002’dahi partimizi kilitsiz küreksiz uzaklık farkla iktidara getirerek bize olan güvenini göstermiştir” dedi.

“Milletin partisi DÜRÜST Öğür, milletiyle beraber zinde ayakta”

Başaran açıklamsının devamında, “21 yılda AK Tümen iktidarı döneminde Türkiye’nin çağ atladığının altını çizen Selim Öğür Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran; “Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni Türkiye’nin 2023 vizyonu ilk günkü heyecan ile bitmeme ediyor. Türk siyasi tarihinde elan geçmiş olduğu kabilinden önüne birçok bariyer konulan, namevcut yapılmak üzere gelişigüzel cins senaryolar planlı DOĞRU Partimiz, milletimizin desteği ile rastgele ant ayakta kalmayı başarmıştır.”

“Milletimize verdiğimiz sözleri hepyek hesabına getiriyoruz diyen Başkan Başaran, “Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora değme alanda Türkiye’nin yemeden içmeden eksikliklerini gidermekle kalmadık, gelecekte yapacağımız atılımlarında altyapısını kurduk. Bu güçle 2023 altyapısının üzerinde 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu nesir ederek ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını hesabına tebliğ etmek istiyoruz. Kuruluşundan beri girdiği rastgele seçimden birinci çıkan AK Öğür, 2023’te yapılacak olan Reisicumhur ve saylav seçimlerinden zaferle çıkacaktır. Ülkemizin bugüne kadarki tüm meselelerini zahir çözdüysek, bugünkü sıkıntılarına de gine biz derman bulacağız” dedi.

“Öznesi Balıkesir olan seçme konunun takipçisi olmaya bitmeme ediyoruz”

Öznesi Balıkesir olan seçkin konunun takipçisi olduklarını tamlayan Komutan Başaran, “Balıkesir’imize de; eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora büyüklüğünde temas alanda gerekseme duyduğu yatırımlar ve hizmetler işlenmiş ve yapılmaya bitmeme edilmektedir. İnsanlarımıza imkan oluşturan, refahı ve adaleti kurmak amacıyla ceht gösteren, eskimemiş fırsatlar arayan tıpkı zihniyet içerisindeyiz. Şehrimizin tanıtımı, envestisman yapılan benzeri kent olması, dış satım yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, toplumsal yapısının güçlenmesi üzere değme konuda himmet gösteriyoruz. daim umum ele, istem gönüle vererek Balıkesir’imiz amacıyla, Milletvekillerimiz, Şehremaneti Başkanlarımız ve Sorun arkadaşlarımızla gelişigüzel elimizden gelen mücadeleyi vermeye devam edeceğiz.”

“İlk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz diyen Başaran, “21 yıl içerisinde olduğu kadar çıktı dahi DOĞRU davanın AK kadroları kendisine önceki günkü amor ve heyecanla Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuzda emniyetli adımlarla ilerleyeceğiz. Ülkemizi 2023 hedefine, 2053 ve 2071 vizyonuna aksettirmek amacıyla tüm gücümüzle çalışacağız.”

“SELIM Tümen’nin 21. yapılış yıldönümü mutlu olsun”

DÜRÜST Partimizin 21. yapı yıldönümünün başta ülkemiz doğmak üzere umum dünyaya ve insanlığa oflaz olmasını diler, bu davaya bakım etmiş fakat mevt etmiş değerli sav arkadaşlarımıza Allah’tan yağmur, SELIM Partimizin rastgele kademesinde fedakarca görev düzlük tamlık nöbet arkadaşlarıma üstelik görelik ve saygılarımı sunarım. AK Tümen’mizin 21’inci yapı sene dönümü kutlu olsun” dedi. – BALIKESİR

Share: