Teşekkürler Türkiye

Sözcü idraksiz tahavvül kampanyasının 5. gününde, Edirne’den Artvin’e Sinop’tan Mersin’e Türkiye’nin tamamından binlerce okurumuz aradı ve şu ana büyüklüğünde gazete biriktiren 2500 okurumuz katkı sağladı.

Arayan gayrı binler ise imdi gazete biriktireceğini ve kampanyaya katılacağını iletti.

Ortaklık artarak devam ediyor.

Arayanlar ortada gençler birlikte var, 90 yaşını aşmış okurlarımız dahi var ve bazıları yıllardır evinde biriktirdiği binlerce gazete ile bu kampanyaya ulama sağlıyorlar.

Bugüne büyüklüğünde sektörde bu ölçüde başarıya erişmiş benzeri geri dönüşüm kampanyası olmadı.

Türkiyenin gelişigüzel noktasından gönderilen gazeteler bize ulaşmaya başladı…

OKURLARIMIZ BİRİKTİRDİKLERİ ESKİ GAZETELERİNİ NASIL GÖNDERECEK?

Evinde SÖZCÜ grubu gazeteleri biriktiren okurlarımız, (0212) 708 50 60 numaralı telefonu arayarak ya birlikte sozcu.com.tr/geridonusum adresinden taleplerini bize ulaştırabilecek. Okurlarımızın kayıtları alındıktan sonraları biz bile gazeteleri, okurlarımızın kapısından alarak dümbelek dönüşüm merkezine ulaştıracağız. Bu sayede elan birkaç dikme kesilerek çevreyi korumuş olacağız hem üstelik ekonomimize ulama sağlayacağız.

DOĞAYA KATKI SAĞLAYIN

Yapılan araştırmaya bakarak dünyada tüketilen kâğıdın yalnızca yarısı köylü kazandırıldığı takdirde değme yıl 8 milyon hektar orman korunuyor, 1 ton kâğıdın ansız kazandırılması halinde ise 17 ağacın kesilmesi önlenmiş oluyor. Siz bile projemize katılarak SÖZCÜ’ye, doğaya ve ekonomimize bindi olabilirsiniz.

 

Share: