Ünlü artist mutluluğa “peki” dedi

Çalgı Aleti dünyasının müstehap ismi Selçuk Balcı evlendi. Adlı sanatçı, 24 Ağustos Çarşamba akşamı planlı düğün töreniyle hayatını Ahsen Kartoğlu ile birleştirdi. Düğüne müzakere ve politika dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Ünlü hanende Selçuk Balcı, geçtiğimiz mart ayında nişanlandığı Ahsen Kartoğlu ile acun evine girdi. Koşa, 24 Ağustos Çarşamba akşamı Ankara’de nikah defterine imza attı. Aynı otelde planlı gösterişli dernek töreni, sanat ve siyaset dünyasının önde mevrut isimlerini buluşturdu.

Siyasa ve tekellüm dünyasından yavaş ilgi

Düğün töreni; Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Alçak, Çankaya Belediye Reisi Alper Taşdelen, Ankara Şehir Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Kütahya Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Aldanmaz’un beraberinde danışma dünyasından Hüseyin Turan, Bahadır Tatlıöz, Seyfi Yerlikaya ve Mustafa Eke’nin de aralarında bulunduğu hareketli tıpkı çağrılı topluluğuyla gerçekleşti.

Nikahı Çankaya belediye başkanı kıydı

Selçuk Balcı ve Ahsen Kartoğlu, mutlu aynı maltalık için konukların uğrunda “evet” diye niteleyerek alkışlar ortada nikah defterini imzaladı. Çiftin nikahını Çankaya Şehremini Alper Taşdelen kıydı. Nikah şahitliklerini ise Mansur Tehlikeli, Halil İbrahim Yılmayan ve Kazım Kurt yaptı.

Balayına çıkmadan konsere çıktı

Konser maratonuna dahi devam eden Selçuk Balcı, ağırbaşlı fon takvimi dolayısıyla balayını erteledi. Adlı sanatçı 27 Ağustos Cumartesi haset Samsun’üstelik, 28 Ağustos Ilişki günü Trabzon’üstelik, 30 Ağustos Utku Bayramı’nda bile İstanbul’de konseri verdi. Balcı daha sonradan konserlerine gelişmemiş tıpkı ıtlak vererek eşi Ahsen Kartoğlu ile balayına çıkacak. – RİZE

Share: