Sayrılarevi personeline cuşiş eğitimi

Yalova Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce, Altınova İlçe Oran Hastanesi personeline, kullanışlı ve nazariye eğitimler verildi.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce; Altınova İlçe Ihtişam Hastanesi personeline kuramsal ve kullanışlı adına coşkunluk itfa, yangın sönüm cihazı (KKT) kullanma ve evvel müdahale eğitimi verildi.

Altınova İtfaiye Amirliği, kurumlara yönelik eğitim bilimi çalışmalarına devam ediyor. Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliği’nce, ilçedeki gurur ve kuruluşlara teorik ve kılgılı coşkunluk eğitimi verilmeye devam ediyor.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amirliğince eğitimi çalışmalarına iri ehemmiyet verdiklerini ifade fail İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, “Eğitimlerde; coşkunluk inhibitör, koruyucu tedbirlerin elbet alındığı, itfaiye aracı olayı ihbarının verilmesi, yangınlara önceki müdahale, hararet sınıflarına bakarak müdahale şekilleri ve hararet sönüm cihazlarının kullanımı üzerine bilgiler veriyoruz. Eğitimlerdeki amacımız; Kurum, kuruluşların ve vatandaşlarımızın alacağı önlemlerle birey ve dünyalık kaybını sunma uzuv dökmek, hasarları düşürmek, eş, vasıta, yangınlarına önce müdahale ve akla yatkın ihbar ve engelleme ile can ve servet kaybını sunma örgen indirmek, yardımcı ve inhibütör tedbirler ahzetmek” diye niteleyerek konuştu. – YALOVA

Share: