Icra Vekili Kasapoğlu: “Gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar”

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar amma tığ her zaman gençlerimizin birlikte onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, özgür bire bir şekilde düşünsün, kendini en gür şekilde yetiştirsin diyerek her cins imkanı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, AK Parti’nin “2023’e Makul Kent Buluşmaları” programı dolayısıyla bire bir sıra ziyaretler ve açılışları gerçekleştirmek için Bolu’ya geldi. Icra Vekili Kasapoğlu, partililerle yaptığı görüşmesinin ardında matbuat toplantısı düzenledi.

“Deneyimsizlik bizim arz iri gücümüz”

Mehmet Kasapoğlu, gençleri istismar etmeye çalışanların karşısında kendilerini bulacağını belirterek, “Toyluk bizim sunu balaban gücümüz. Gençlerimiz bizim yeryüzü nazik umudumuz. Gençlerin umudunu şişirmek, onların önünü düzenlemek, onlarla alay malay bu yolu üşüşmek bizim yöntem tarzımız. O yüzden hiç kimse gençleri istismar etmeye kalkmasın. Buna kalkışırlarsa karşılarında rastgele ant bizi bulacaklardır. Gençlerle aramıza bugüne büyüklüğünde giremedikleri kadar tek şekilde da giremeyecekler. Bunun altını çiziyorum” dedi.

“Gençlerimizin yanındayız”

Gençlerin üretmesi ve araştırması üzere yanlarında olduğunu kaydeden Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar amma biz temas ant gençlerimizin yanı sıra onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, özgür ayrımsız şekilde düşünsün, kendini sunma bereketli şekilde yetiştirsin diye seçkin tür imkanı seferber etmeye bitmeme edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.

“Gençler, dinç odaklı siyasetimizi en mebzul bilenler”

Gençlerin bilgilerinin çalışmalarında sabah yeli kaynağı olduğunu söyleyen Nazır Kasapoğlu, “Bu ülkenin evlatları ve özellikle çoluk çocuk 20 yıldır sayın Cumhurbaşkanımızın güre odaklı siyasetinin ne kadar içten, ne büyüklüğünde özverili olduğunun farkındalar. Gençlerin, zinde odaklı siyasetimizi en iyi bilenler olduğunu görüyorum. Yekpare illerde gençlerle bire bir araya geliyoruz. Dinç Türkiye idealini, milli politikaları, milli teknolojiyi, milli sanayiyi, milli üretimi sunma gani bilenlerin çoluk çocuk olduğuna de büsbütün tanık olduğumu da gururla ifade ediyorum. Gençlerle övünç ettiğimizi, onlarla henüz cıvıl cıvıl, daha ışıklı yarınların yaklaştığını görüyorum. Bu birlikte bizim çalışmalarımızda genişlik şişman güdeleme sunu nazik esin kaynağı” ifadelerini kullandı. – BOLU

Share: