Fatih Terim’e “Güneyin İncisi” ödülü

Beceri direktör Fatih Deyim’e, Adana’dahi bir vakfın kuruluş sene dönümü gecesinde “Güneyin İncisi” ödülü verildi.

Terim, Güney Terbiye Vakfınca bire bir otelde düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada, Adana’birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Vakfın fena hâlde bir amaca bakım ettiğini tamlayan Deyim, “Adana için bilmediğiniz ama bilirseniz haddinden fazla hoşunuza gidecek şeyler yaptığımızı söyleyebiliriz, yapmaya de devam ediyoruz. Deminden kullanılmamış tıpkı hareketle, cemiyetler, derneklerden artma ‘Taşköprü Hareketi’ gibi eskimemiş benzeri vakfa akla yatkın gidiyoruz. İnşallah arkadaşlarımızın yaptığının elan genişini İstanbul’de yapacağız.

Adana’bile ayrımsız şekilde bütün herkese arkalama valör. Annemlerin apartmanında bibi bütün kapılar çıplak. Tıpkısı yandaki haris yatmaz. Biri züğürt oldu mu cümle koşar. Oralarda mukavim öyle değiliz. Orada yardım henüz eşsiz diyerek düşünüyorum. İnşallah bir nice gence hepimiz müzaheret edeceğiz, iyicene şeyler düşünüyoruz. Burada sizlerle olmaktan çevre çokça mutluyum.” diye niteleyerek konuştu.

Fatih Anlam’e “Güneyin İncisi” ödülünün verildiği gecede antrparantez, etkinliğe ve vakfa ulama sağlayıcı çalım ve kuruluşlara da teşekkürname plaketi arz edildi.

Share: