‘Bizim Kızlar’ çeyrek altın finaller amacıyla Amasya’da

Türkiye Uçan Top Federasyonu Kadınlar 2’nci Lig’inde savaşım ederek grubunu şef yerine tamamlayan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı 1’nci lige itila maçlarının çeyrek finalleri için Amasya’da.

Çeyrek final müsabakaları üzere hazırlıklarını bütünleyen ‘Bizim Kızlar’ sonuç antrenmanlarını Amasya Spor Salonu’nda yaptı. İlk maçlarını Amasya Spor Salonu’nda İstanbul Türk Çekicilik Yolları Uçan Top Takımı ile oynayacak olan ‘Bizim Kızlar’ Veriş haset saat 12.00’da Sivas İl Hususi İdare Voleybol Takımı ile pazartesi haset bile saat 12.00’dahi Bordum Belediyesi Coenda Iyileştiren Uçan Top Takımı ile oynayacak. Bozüyük Belediyesi Eğitim Bilimi ve Spor Kulübü Uçan Top Takımı’nın çeyrek final müsabakaları Bozüyük Belediyesi’nin resmi Youtube ve Facebook hesabından hareketli kendisine yayınlanacak.

Oldukça fırtınalı geçeceği hesap pusulası edilen çeyrek finaller öncesinde takımın çalışmaları hakkında bilgi veren Bozüyük Belediyesi eğitmeni ve mızıka antrenörü Mustafa Türkmen hedeflerinin çeyrek bitiş grubundan dömifinal grubuna fazlalaşmak olduğunu belirterek, “2’nci ligin bildirme pres grubunu şef tamamlayarak buraya geldik. Alelhusus Bozüyük’te böyle kocaman ayrımsız seyirciyle oynadığımız amacıyla haddinden fazla mutluyuz. Seçme güzeşte hafta daha da mütezayit tıpkı kalabalıkla iç kayran maçlarımızı oynadık. Voleybol değerlerini yukarıya girmek bizi aşağılık heyecanlandırdı. Bizim amacıyla haddinden fazla kebir tıpkısı turnuva. Hem topluluk hem ferdî yerine cemaat olduğumuz hedefleri soymak ve izah etmek amacıyla haddinden fazla balaban aynı evre. İsteğimiz sahada en bol şekilde uğraş ederek, geliştirdiğimiz taktik ve stratejileri uygulayarak çeyrek altın final grubundan yarı final grubuna kaynamak” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: