Adana Demirspor Kulüp Başkanı Erek Sembol: Balotelli erken gitseydi kullanılmamış ayrımsız nasip gelecekti

Matbuat mensuplarıyla aynı toplantıda bire bir araya gelen Adana Demirspor Başkanı Mustafa Öncü, Mario Balotelli’nin takımdan ayrılmasıyla ilişkin konuştu. Transfer sürecinde o gün belirsizlikler olan Balotelli için Simge, “Mario erken gitseydi; Suarez, Hulk, Cavani ve Pato ile görüşmelerimiz oldu. Mario geç gidince gerçekleştiremedik” dedi.

“ORADA ÇOKÇA SAV YAŞAR”

Sabık sezonun flaş golcüsü Mario Balotelli, İsviçre temsilcisi Sion’a transfer oldu. Mario Balotelli’nin tahakküm tıpkısı oyuncu olduğuna dikkat calip Adana Demirspor Başkanı Bayrak alıntı için, “Mario bu, orada onu dizginleyecek bir Maksat Alem namevcut. Onun kahrını çekecek bire bir Gökhan Göktürk bile namevcut. Orada haddinden fazla sevgili yaşayacağını düşünüyorum. Kadromuzda dolgunca şu anda. Pir oynayan takımlardan birisiyiz. Hedefimiz geçmiş 5. Seçkin madde baht. Tanrı baht ederse Avrupa’ya bile gideriz. Kadın voleybol ile işbirliği yaptık. Adana İdman Yurdu birlikte Adana Demirspor olacak geçenlerde.” ifadelerini kullandı.

“VARDAN DÖNEBİLİRDİ”

Antrparantez Trabzonspor maçını değerlendiren Sembol, “Iyicene bir maçtı. Belhanda’nın pozisyonunda ölçülü hakemin hatası bulunmayan kadar gözüküyor. Canip hakemin uyarısı ile verdi, o üstelik keşke pozisyonu bekleseydi, vardan dönebilirdi” açıklamasını yaptı.Share: