Yomra’nın Sultanları sezonu açtı

Bordo Mavi Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Kadın Uçan Top Kulübü Başkanı Selahattin Cet, sunma şişman hayallerinin, Yomra’yı spor alanında dünyaya reklam etmek istediklerini söyledi.

Bordo Semavi Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Avrat Voleybol Takımı, 2022-2023 sezonunun açılışı düzenlediği etkinlikle gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Selahattin Ata, Yomra’yı spor alanında dünyaya belirtmek istediklerini belirterek, “Avrat voleybolunda BAL Ligi’nde çıktığımız maçları takım vermeden kazanarak şampiyonluk yerine 2. Lig’e yükseldik. Başarılarıyla adından bayram ettiren beceri patronumuz Ateşin Karadeniz ve becerikli arkadaşlarımızla hedeflerimize güvenli adımlarla ilerliyoruz. Bizim iri bir hayalimiz var. Bu hayalimiz üstelik Trabzon’a ve Yomra’ya Galatasaray, Fenerbahçe ve Vakıfbank kadar takımları getirerek ilçemiz Yomra’yı dünyaya tanıtacağız” dedi.

Genç ayrımsız yönetim kurulu oluşturduklarını tamlayan Komutan Baba, “Trabzon’un bildirme tendürüst umumi heyet kadrosunu oluşturduk. Kısa sürede sporun içre kâin ve sporu muhip insanları kulüple buluşturduk. Sportif ve sosyal anlamda sunturlu projelerimiz var. Gençlerin ve çocukların eğitimlerine ulama sağlayacak eğitim çalışmalarımız üstelik olacak. Yönetim namına bile inancımız tamam ve iddialıyız. Takımımıza maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Teknik Yönetmen Ateşli Karadeniz ise, “Yıpranmamış tıpkısı yolculuğa çıkıyoruz. Kulüp sabık yıl bana geldiği zaman niyetim yoktu. Dinlenmeyi düşünüyordum. Furkan Esentürk kardeşimizin pahal ısrarı üstüne ‘kulübün ağır sıklet tıpkısı envestisman yapacağını, hedeflerinin efdal olduğunu’ söylediği antlaşma biz dahi bir voleybol sevdalısı namına elimizi baştan taşın altına sokma ihtiyacı hissettik. Çoğunluğu üniversiteden öğrencim olan voleybolcularımız ile birlikte biraz aktarma yaparak ongun aynı topluluk yaptık. Geçen yılı şampiyon namına tamamladığımız için serencam paye mutluyum. Ben da herkese çokça teşekkür ediyorum, herkesin emeğine sağlık. Bu yıl kulübümüz, idare kurulumuz çokça güre ve dinç, başarıya haris insanlar. Ben bilinmedik tıpkı meram koymaya çalışmıştım. Onlar benim koyduğum hedefin üzerine çıktılar. Şampiyona istiyorlar. Onun amacıyla elimizden gelenin yer iyisini ayırmak zorundayız” diye konuştu – TRABZON

Share: