Ümraniyespor ile Adana Demirspor Süper Lig’de ikinci randevuda

Ümraniyespor, Spor Kaba But Süper Lig’in 23. hafta talik maçında Adana Demirspor ile ligde ikinci defa karşılaşacak.

Spor Kıç Süper Lig’in 23. hafta tehir müsabakasında Ümraniyespor ferda saat 16.00’da Ümraniye Site Stadyumu’nda Adana Demirspor ile yüz yüze ati. Ligde al-beyazlılar 3 galibiyet, 5 el birliği ve 13 bozgun sonucunda aldığı 14 puanla sonuç sırada bulunuyor. Mavi-lacivertliler ise 10 galibiyet, 8 beraberlik ve 3 mağlubiyetle aldığı 38 puanla 5. basamakta meydan alıyor.

Süper Lig’dahi ikinci maç

Ümraniyespor – Adana Demirspor erte oynayacakları maçla gelişigüzel Spor Kaba Et Süper Lig’üstelik ikinci defa rakip olacak. İki kol, elan geçmiş Spor Makat 1. Lig’bile 4 el karşı karşıya geldi. söz konusu müsabakalarda kırmızı-beyazlılar sahadan hiç galip ayrılamazken, 3 öğün semavi-lacivertliler kazandı. 1 maç ise berabere sona erdi. Bu karşılaşmalarda Ümraniyespor’un 5 golüne, Adana Demirspor 11 gol ile kıymet verdi. Bu sezon Süper Lig’in önce yarısında oynanan maçı 1-0’lık skorla kazanan Adana temsilcisi olmuştu.

Ümraniyespor, Süper Lig’üstelik oynadığı akıbet 4 maçta benek alamadı. Adana Demirspor ise serencam 4 maçında 2’şer galibiyet ve kardeşlik aldı. Gökçe-lacivertliler bu süreçte Ankaragücü ve Sivasspor’u yenerken, Giresunspor, Fenerbahçe ile birlikte berabere kaldı.

Atilla Karaoğlan düdük çalacak

Ümraniyespor – Adana Demirspor maçını yargıcı Atilla Karaoğlan yönetecek. Karaoğlan’ın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Aleks Taşcıoğlu yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Direnç Tonusluoğlu olacak. – İSTANBUL

Share: