Şiddetli Sakarya, bini çok sporcu ortada bir numara oldu

Türkiye Derrace Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Şiddetli Sakarya, İzmir’da düzenlenen ve bin 113 sporcunun yarıştığı derrace yarışında bir numara oldu.

Bu yıl İzmir’üstelik ikincisi düzenlenen ve ağır sıklet ilişki gören derrace yarışına, 120’si karı gelmek için bin 113 sporcu katıldı. Az Çok sevinçli olduğu kadar takatli de sabık yarışı Türkiye Çiftteker Federasyonu Eskişehir Temsilcisi Şiddetli Sakarya kazandı. 1113 sportmen arasından final çizgisine ilk gelmenin sevincini ateş parçası Sakarya, mutluluğunu arkadaşları ile paylaşarak kutladı.

Geçtiğimiz günlerde bile Ankara’daki yarışı birinci tümleç Korkunç Sakarya, İzmir’deki yarış amacıyla şöyle konuştu;

“Bu sene ikincisi planlı ve bisiklet camiasından balaban bandaj gören İzmir’üstelik planlı bisiklet yarışına 120’si eş 1113 sporcuyla gerçekleştirildi. Tehlikeli ortaklık oranı ve aceleci, ustalık bir parkur olmasıyla öne çıkan yarışta kategorimde bir numara koyulmak muhteşem ve bahtiyarlık donör. Eskişehir’in cılız havasından İzmir’in buğulu havasında rekabet etmek ekstra sağlam olduğunu söyleyebilirim. Etkinliği düzenleyen herkese ve rakiplerime teşekkür ederim.” – ESKİŞEHİR

Share: