Sertab Erener, İstanbul Festivali’nde fon aldı

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, bu sene ilk kez düzenlenen İstanbul Festivali kapsamında hayranlarıyla bir araya geldi.

Öz Saygı Market’in sponsorluğuyla “Onur Gecesi” başlığı altında gerçekleştirilen konser, Yenikapı Aktiflik Alanı’nda yapıldı.

Özen Itibar Marketler Grubunun taraf kuruluşu Onursal Tarımın Genel Müdürü Vedat Erdem, konserin Itibar Gecesi namına düzenlenmesine ilgilendiren AA muhabirine yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“24 Temmuz’de başlayan ve 14 Ağustos’a kadar devam edecek teferruatlı bir maratonda, tığ de burada müzahir yerine halkımıza, gençlerimize bu konuda destek olmaya çalıştık. Kol adına seçkin kök projede düz alıyoruz. Alelhusus sosyal projelerdeki imkanlarımızı kullanarak, destek olmaya çalışıyoruz. Sertap Erener, bizim amacıyla basit mefret bir sanatçı, ülkeye mal ergin aynı sanatkâr. Eurovision Tempo Yarışması’nda bizi bize kumar etmiş bire bir dirilik. O nedenle Itibar Marketler Grubu adına burada bulunmayı heves ettik. Bu gecenin tıpkı değer gecesi olması bizi daha üstelik onurlandırdı. Sunturlu ayrımsız gece. Katılım oldukça gani. Bundan da çok bahtiyar olduk türkçesi.”

Konserde kestirmece bir buçuk saat vuzuh vermeden hayalet kayran Sertab Erener ise sahnede yaptığı konuşmada, dinleyicilerle tıpkısı araya gelmekten ortalık bahtiyarlık duyduğunu söyledi.

Usta hanende konserde 17 yol seslendirdi. Erener, “Haris Sesini”, “Belki birlikte Dönerim”, “Ateşle Barut”, “Rengarenk”, “Olsun” ve “Koparılan Çiçekler” aldı parçaları hayranları ile seslendirdi.Share: