Savuşturmak arası tavuk içinden palet bundan sonra iddiası

Atlatmak arası tavuk içinden palet bundan sonra iddiası

Adana’bile kuzenleriyle birlikte aynı restorandan savmak arası tavuk siparişi veren 10 yaşındaki kız çocuğunun yiyeceğinden tırtıl çıkınca alışılmamış oldu

Aile, lokanta işletmecilerinin henüz dikkatli olması için şikayetçi olacağını belirtti

ADANA – Adana’bile kuzenleriyle birlikte bir restorandan paketlemek arası tavuk siparişi veren 10 yaşındaki kız çocuğunun yiyeceğinden tırtıl çıkınca alışılmamış oldu. Ailenin, aşçı karşı şikayetçi olacağı belirtildi

Çukurova ilçesine sadık Güzelyalı Mahallesinde eğleşme fail Gökhan Osman Yamar 10 yaşındaki kızı Arya Yamar, oğlu ve yeğenine restorandan savsaklamak arası tavuk siparişi verdi. Ayrımsız süre sonra dallar gelen siparişi yemeye başladı. Arya Yamar bir kaç posta ısırdıktan bilahare ekmeğin süresince palet görünce alışılmadık oldu. Hemen durumu babasına söyledi. Cet da restorana ulaşarak şikayetini dile getirdi.

Arya Yamar, ekmekten tıpkı kaç banak aldıktan sonra cemi ısıracakken tırtılı fark ettiğini belirterek, “Gece boyunca uyuyamadım. Bütün evet süresince eksantrik tırtıl varsa yediysem diyerek düşündüm. Kardeşim ve kuzenimde bizde bile varsa fark etmeyip yediysek diyerek korktu. Neyse kim bir özdek olmadı. Savsaklamak içre tavuğun dışında marulda vardı sanırım ondan çıktı” dedi.

Ağababa Yamar ise hukuki süreci başlatacaklarını belirterek, “Bu süreci çabucak henüz dikkatli olmaları amacıyla başlatacağım. Tetik olsunlar kim başkasının başına gelmesin” diyerek konuştu.

Share: