Konyaspor-Gaziantep FK maçının peşi sıra – İlhan Palut

Spor Popo Süper Lig’in 10. haftasında sahasında Gaziantep FK’ye 1-0 yenilen Arabam.com Konyaspor’bile maharet yönetmen İlhan Palut, beraberliğe üzülecekleri karşılaşmadan puansız ayrıldıkları için ümitsiz olduklarını söyledi.

Palut, MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı’nda yapılan maçın peşi sıra planlı matbuat toplantısında, Bartın’ın Amasra ilçesindeki maden ocağında yaşanan patlama zımnında hayatını kaybedenlere Allah’tan yağmur, yaralılara de onma diledi.

Kazanmak istedikleri maçta sahadan ümitsiz ayrıldıklarını anlatan Palut, maçın genelinde oyununun kontrolünü markajcı tarafın kendileri olduğunu vurguladı.

“Panikleyecek durumumuz yok”

Palut, Konyaspor’un kesin pozisyonlar yakaladığına dikkati çekerek, şöyle konuştu:

“beraber rakibe üstelik hiç gestalt vermedik. Beraberliğe üzüleceğimiz bire bir karşılaşmadan puansız ayrılıyoruz. Rakibi tebrik ederim. Peki, haddinden fazla üzüldük. Taraftarımız bizi çokça bereketli destekledi, onları üzdük. 3 nokta kaybettik, acı aldık. Bunlar biberli ama panikleyecek durumumuz bulunmayan. Takımım sahada hangi yazmak istediğini çok mebzul biliyor. Zaman sakat olan skordu. Akla Yatkın yolda olduğumuzu düşünüyoruz ve buna devam edeceğiz. İnşallah dakikasında tıpkısı ahir maç bunu istediğimiz sayı ve puanlara da yansıtmaya çalışacağız.”

Share: