Komutan Sadıkoğlu: “Fariza anlayışımızın merkezinde üyelerimiz var”

Malatya Ticaret ve Uran Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ağababa Sadıkoğlu, esnaf ziyaretinde, “Görev anlayışımızın merkezinde, sayıları on bini bulan üyelerimiz var” dedi.

MTSO Başkanı Oğuzhan Ağababa Sadıkoğlu, Kuyumcular Çarşısı esnafını ziyaret etti. MTSO Umumi Heyet Üyesi Mahmuthan Etçi, Meclis Üyesi Mutlu Efe ve 29. Iz Komitesi Başkanı İlhamin İlhan ile alay malay çarşı esnafını gezen Başkan Sadıkoğlu, sorunları dinleyip talepleri not aldı.

“Sahada olmayı sürdüreceğiz”

sürekli sahada olmayı benimsediklerini belirten Başkan Sadıkoğlu, “Esbak görev dönemimizin şişman aynı bölümü pandemi ile geçti. Buna karşın üyelerimizi gelişim yerinde ziyaret etmeye, Odamızda düzenlediğimiz faaliyetlerle bire bir arada olmaya çalıştık. Sahada olmayı, esnafımızı, tüccarımızı ve sanayicimizi gelişim yerlerinde mülakat etmeyi bu bölüm daha dahi arttırarak sürdüreceğiz. Üyelerimizden aldığımız talepleri ve sorunları icap yerli paydaşlarla gerekse bina kuruluşumuz TOBB ve ait bakanlıklarla paylaşmaya bitmeme edeceğiz. Fariza anlayışımızın merkezinde sayıları on bini bulan üyelerimiz var” dedi.

Ziyaretten kıvançlı olan kuyumcular çarşısı esnafı ise Sadıkoğlu’nun her antlaşma kendilerini musahabe ettiğini söyledi. Sadıkoğlu’nun sorunlara çözüm bulmak üzere elini taşın altına koyduğuna şahit olduklarını belirten esnaflar, yıpranmamış dönemin güzel olmasını belirtip başarılar diledi. – MALATYA

Share: