Hevesli kick boksçu Dursun: “Türkiye’nin gücünü tıpkısı kat daha göstereceğim”

– Arzulu kick boksçu Dursun: ” Türkiye’nin gücünü tıpkısı posta henüz göstereceğim”

Kick boksçu Dursun’un hedefi ‘bunaltıcı kemeri’

KIRIKKALE – Kırıkkale’de bin 744 rakımlı Dinek Dağı’nda kampa giren “Ironman” lakaplı hevesli kick boks sporcusu Muhammed Dursun, hedefinde alçak kemerinin olduğunu belirterek, “Bosna Hersek’te ve Ukrayna’dahi şampiyon olduğum kadar inşallah Almanya’da birlik dünyaya Türkiye’nin gücünü ayrımsız kat elan göstereceğim” dedi.

İstanbul’dan Kırıkkale’ye gelerek bin 744 rakımlı Dinek Dağı’nda kampa giren hevesli kick boksçu Muhammed Dursun, Mart ayında Almanya’üstelik düzenlenmesi planlanan arsıulusal şampiyonada zirveyi hedefliyor. Ulusal ve uluslararası müsabakalarda çeşitli dereceleri mevcut Dursun, bu posta tehlikeli kemerini kabul etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

“Iron Man” lakaplı Muhammed Dursun, İhlas Fen Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye’yi arz bol şekilde olta etmeyi hedeflediğini söyledi.

Eski milli boksör Ulu Kaba ile antrenmanlarını sürdürdüğünü anlatan Dursun, “Türkiye ve uluslararası ağırbaşlı kick boks şampiyonuyum. Mart ayında baştan ringde olacağım. Almanya’birlikte uluslararası tıpkısı şampiyonamız olacak. Mualla Çıtak hocamla şuan Kırıkkale’deyiz. Bin 744 rakımlı Dinek Dağındayız. Burada baştan sona ciddi, bukağılık ve patlayıcı bilek antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Turnuvamıza haddinden fazla bir iki bir zaman kaldı” dedi.

Ağır rehavet kemerini Türkiye’ye mutlu etmek istediğini ifade eden Dursun, “Bosna Hersek’te, Ukrayna’da şampiyon olduğum üzere inşallah Almanya’de kül dünyaya Türkiye’nin gücünü bire bir misil elan gösterip, arsıulusal vahim kick boks şampiyonasında kemeri alıp Türkiye’ye ye onurlandırmak istiyorum” diyerek konuştu.

Dursun, hazırlık sürecinin çok gani gittiğini belirterek, İstanbul’de bile çeşitli antrenmanlarının olacağını sözlerine ekledi.

Share: