Esnaflar ve kurumlar turnuvada ter döktü

Düzce’nin Cumayeri İlçesinde uray yoluyla planlı halı meydan turnuvasında kaza esnafı ve kurumlar şampiyon olabilmek üzere çalma döktü.

Cumayeri Belediyesi eliyle organize edilen ve ilçede kâin kurumlar ile esnafların kurduğu 20 takımın katıldığı halı kayran ayak topu turnuvası düzenlendi. Turnuvada takımlar şampiyonluk kupasına uzanabilmek üzere korkunç mücadele etti. Finalde; Kotan İnşaat’ı 8-6 yenen DRT Çatı şampiyon olurken, üçüncülük maçında Fındıkçıoğlu’nu 6-4 yenen Öz Kotanlar 3’üncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyon olan takımın kupasını veren Cumayeri Belediye Reisi Mustafa Koloğlu, “Turnuvaya katılan tam takımları kutlama ediyorum. İlçemiz de ayak topu sevgisi benzeri ayrıksı. Bu organizasyonun yapılmasında emeği güzeşte herkesi tebrik kartı ediyorum. Çünkü 20 takımla bir turnuva düzenleyip, mihnetsiz benzeri şekilde bağlanak beraberlik içerisinde tamamlanması beni çok sevindirdi. Turnuvada ayrıcasız emeği olan, elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah seneye henüz pir turnuvalarda buluşmak felek olur inşallah diyorum” dedi.

Turnuvaya pahal ilişki gösteren kaymakamlık halkı dahi turnuvadan memnun kaldığını dile getirdi. – DÜZCE

Share: