Davut Gürkan: “Türkiye yüzyılı vizyonumuzla ruhlu geleceğimize yürüyoruz”

DÜRÜST Öğür Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Mudanya ilçe teşkilatı ile biraraya geldi.

DÜRÜST Fırka Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, ilçe teşkilatları ile ahenktar aralıklarla biraraya gelmeye bitmeme ediyor. Serencam namına Mudanya ilçe teşkilatının umumi heyet toplantısına katılan Komutan Gürkan, İlçe Başkanı Orhan Samast ve yönetim kurulu üyelerinden çalışmaları için bilgiler aldı. Esas etap, eş ve bilgisizlik kolları yöneticilerinin katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda konuşan Gürkan, Türkiye’nin çalışana sunulan iri bindi, milyonları sevince boğan tekaütlük düzenlemesi, mütekait ve görevli ücretlerindeki artış ve ikinci etabı başlatılan yüzyılın dolgun göz hamleleri üzere atılımlarla 2023 yılına güvenle girdiğini belirtti.

Bir yandan temas kesimin zenginlik seviyesi günümüz şartlarına bakarak arttırılırken, farklı taraftan enflasyonla mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü rapor fail Başkan Gürkan, “2022 yılında savunma uran ve yazılım alanında dünyaya örnek projelerimiz ve teknolojik atılımlarımızın en iyicene örneklerinden biri namına yerel ve milli otomobilimiz TOGG’un banttan indirilmesi kabilinden devasa adımlarla geçerken, 2023 yılına dahi müjdelerle girdik. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin önüne koyduğu Türkiye yüzyılı vizyonumuzun kadem sesleri duyulmaya başlandı” dedi.

Komutan Gürkan, Bursa Teşkilatları adına 2023 seçimleri ve Türkiye Yüzyılı’na hazır olduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Mudanyamızda ve Bursamızın rastgele noktasında çalışmalarımızı, projelerimizi, ülkemizdeki, şehrimizdeki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Parçalanmamış teşkilatlarımız ve milletvekillerimizle halkımızı dinliyor, Bursalı hemşehrilerimizi bakım ve dümen anlayışımıza dahil ederek, Bursa’mızı halkımızla birlikte yönetiyoruz. Partimizin kuruluşundan bu yana seçme seçimde sandıklarla yansıttıkları oylarla desteklerini DÜRÜST kadrolardan esirgemeyen Bursalı hemşehrilerimize ve bu yolda bizlerle alay malay kararlılıkla yürüyen kül altın sav arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” – BURSA

Share: