Çintimar: “TSYD ile değme antlaşma angajman ve kardeşlik içerisindeyiz”

Adana Bilgisizlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Utkulu Çintimar, TSYD ile temas ant bağlantı ve beraberlik içerisinde olduklarını söyledi.

Bilgisizlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Utkulu Çintimar, yanında Toyluk Merkezi Müdürü İbrahim Pıtırlı ve gâh kursiyerler ile gelişigüzel TSYD Adana Yazıhane Başkanı Semih Hoşfikirer’i ülfet etti. Çintimar, cahillik merkezi çalışmalarıyla ilgili vukuf verdi.

Çintimar, gazetecilerin haddinden fazla baskı bire bir görev üstlendiklerini belirterek “TSYD ile gelişigüzel zaman kontak ve kardeşlik içerisindeyiz. TSYD ile gelişigüzel hep sporun hizmetindeyiz” dedi.

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Toyluk Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli çalışmalara imza attıklarını rapor ederek bu birlikteliğin Çintimar’ın göreve gelmesiyle daha de geliştiğini kaydetti. Hoşfikirer, “TSYD yerine sporun hizmetindeyiz. Çintimar de gelişigüzel antlaşma yanımızda. Adana’bile üretim hamlesi yapıldı. Çintimar’ın Adana’bile olması spor üzere benzeri nasip” diye niteleyerek konuştu.

Çintimar, cahillik merkezi kursiyerlerinin atölyelerinde kağıt kabartma kendisine yaptığı ve Çukurova kadınlarını anlatan tabloyu TSYD Adana Idarehane Başkanı Hoşfikirer’e armağan etti. – ADANA

Share: