BİM-MHP gerginliği sokakları karıştırdı! Mağazaların camlarını kırıp

Son dönemde zincir marketlerdeki fiyatların fahiş tıpkısı şekilde artması başta Cumhur Reisi Erdoğan kalkışmak için Topluluk İttifakı ortağı MHP’nin Umumi Başkanı Şevket Bahçeli’nin balaban tepkisini çekti.

AYKAÇ’IN BAHÇELİ’YE VERDİĞİ YANIT TANSİYONU YÜKSELTTİ

Fiyatların düzgüsüz tıpkı şekilde arttığına özen çekerek “Sonsuz bindirim eden zincir marketlerin FETÖ’yle kontak ve ilişkisinin inceden inceye araştırılması gerektiğine inanıyoruz” çıkışında mevcut Bahçeli’ye BİM CEO’su Galip Aykaç’ın verdiği cevap ise ortalığı bitik karıştırdı.

GÖRÜNTÜLER IÇTIMAI MEDYAYA DÜŞTÜ

Aykaç’ın “FETÖ’yle bizi gözdağı eden tümen liderlerine söyleyeceklerimiz var. Bu ülkenin adamakıllı insanları sizlerin yalanlarına tek şekilde saygınlık etmediler” cevabı MHP cephesinde şişman benzeri gerginliğe neden olurken yükselen tansiyonun artık sokaklara taştığına dair görüntüler birlikte internete düştü.

MAĞAZALARIN CAMLARINI KIRIP “IHTIŞAM BABA” YAZDILAR

Antalya’da şeb saatlerinde çekilen ve içtimai medyada viral olan görüntülerde, kâh mahalle ve ilçelerde BİM marketlerinin camlarının kırıldığı ve “Fehamet Cet” yazıldığı görüldü. İnternete sakıt videoda, yüzü maskeli iki kişinin hızlı benzeri şekilde mağazanın önüne kadar gelerek ellerindeki spreylerle cama yazı yazdıkları görülürken, bir özge videoda ise eline koca bire bir taş parçası düzlük gene yüzü ilişkin ayrımsız kişinin mağazanın camlarını kırdığı anlar saha aldı.

Share: