Bilgisizlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Manisa’da incelemelerde bulundu

Toyluk ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, Manisa’da gerçekleştirilen programda aynı topluluk incelemelerde ve ziyaretlerde bulundu.

Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, aynı sekans konuşma ve etkinliklere gelmek üzere Manisa’ya geldi. Manisa’daki programlarına önceki namına geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Milliyetsever Akıntı Partisi (MHP) Manisa İl Başkanı Gaye Öner’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başladı. Rahmetlik Öner’in annesi Fatma Öner, eşi Nevin ve evlatları Mehmet Şanlı, Fatma Nur ve Emine Zenginlik Öner’e ve kız kardeşi Yasemin Ergümüş’e taziyet dileklerini ileten Vekil Kasapoğlu ve beraberindekiler rahmetlik Garaz Öner’in ruhuna ithafen dualar okudu. Icra Vekili Kasapoğlu antrparantez MHP Manisa İl Başkanlığını de ülfet ederek partililere taziyelerini sundu. Burada aynı müddet partililerle ahbapça fail Bakan Kasapoğlu Manisa Heybet Bayar Üniversitesinin (MCBÜ) 30. Akademik Açım Töreni’ne katıldı.

Nazır Kasapoğlu programın peşi sıra darülfünun bünyesinde hizmete başlayan Tüvana Ofis’in küşat programına katıldı.

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şehzadeler Belediyesi marifetiyle, kaykay ve paten sporcuları üzere bakanlığın de desteğiyle yapılan Kaykay ve Paten Parkı’nda incelemelerde bulundu. Kaykay ve paten sporcularının gösterilerini izleyen ve onlarla bire bir müddet dostane eden Icra Vekili Kasapoğlu hizmeti dolayısıyla Şehzadeler Belediye Reisi Ömer Faruk Çelik’i tebrik kartı ederek, parkın Şehzadelerin gençlerine iyi olmasını diledi.

Bakan Kasapoğlu elan bilahare restorasyon çalışmalarına bitmeme edilen Manisa 19 Mayıs Stadyumunda incelemelerde bulundu. AK Parti Manisa Milletvekili Erek Baybatur ve yapı yeri görevlilerinden bilgi kayran Icra Vekili Kasapoğlu Manisa FK Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Aktan ile tıpkı araya geldi.

Bakan Kasapoğlu daha bilahare Yunusemre Belediye Reisi Dr. Mehmet Ayakçı’yi üstelik mülakat etti. Icra Vekili Kasapoğlu’nu Yunusemre’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını tabir fail Komutan Ayakçı, belediye namına gençlere yönelik yaptıkları çalışmalar karşı hikmet verdi. Müzakere sonrası Yunusemre Belediyesi’nin hayata geçirdiği Yunus Emre Budun Çarşısı’nı gezen beraberindeki heyetle birlikte gezen Icra Vekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje hakkında Başbuğ Ayakçı’den vukuf aldı. Daha sonrasında antrenörlerle buluşan Vekil Kasapoğlu Manisa’dan ayrıldı.

Icra Vekili Kasapoğlu’nun Manisa programlarına Vali Yaşar Karadeniz, YANLIŞSIZ Öğür MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Misyon Baybatur, MHP Kol Başkanvekili ve Manisa Mebus Erkan Akçay, DÜRÜST Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık Marul, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, SELIM Fırka Manisa İl Başkanı Salih Aceleci, ilçe uray başkanları, daire müdürleri ve öğrenciler katıldı. – MANİSA

Share: