Başkent EDAŞ kış hazırlıklarını sürdürüyor

Başkent EDAŞ, Bartın’bile 2022 yılında üstelik layenkati sürdürdüğü bakım ve yatırım faaliyetlerine ilişik yerine kışın oluşabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklarını sürdürüyor.

Payitaht Neşelilik Tevzi A.Ş (Başşehir EDAŞ) Bartın’üstelik nitelikli ve okunabilen erke için site merkezi dahil 4 ilçenin farklı köy ve mahallelerinde 189 personel, 45 dil ile şebekenin tamamını gözden geçirerek hizmet, yenileme ve envestisman çalışmalarına devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre, yer genelinde toplamda 134 milyon liraya ulaşan bütçeyle, arızaların gerçekleşmeden önlenmesi ve tüketicilerin şen tıpkısı kış geçirmesi amacıyla sene boyunca çalışmalarını sürdüren şeriklik, 25 nüsha tevzi trafosu, 112 skor aheste yüklülük tevzi panosu ve 6 adet beton köşk organizasyon ederek çalışmalarını sürdürdü.

Araçların bakımları tamamlandı, malzemeler depolandı

Şirket montajını gerçekleştirdiği 21 hücre, bin 434 skor ağaç ve 958 nüsha tenvirat armatürüne melfuf adına, 20 nüsha yapı, 6 adet dikme üstü trafo, 155 nüsha vadi tevzi kutusu ve 302 kilometre uzunluğundaki hattın bakımını tamamladı. Ayrıca şeriklik, 40,85 kilometre uzunluğunda hilaf kablosu ve 8,66 kilometrelik erke aktarım hattı yapılış ederek alternatif hatlarla neşelilik kesintilerinin önüne geçmeyi hedefledi. Alanında deneyimli saha ekipleri ile kesintisiz teyakkuzda olan Başşehir EDAŞ, tahakküm şita şartlarının bozukluk olabileceği kıran kaynaklı arıza ve kesintilere yönelik yerine birlikte hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda ortaklık; yoğun kar yahut sıkıntı üzere atmosfer kaynaklı afetlere cebin hazırladığı kıran iş planlarıyla oluşabilecek arızaların sunma kısa sürede giderilmesi üzere zaruri açkı bakımlarını tamamladı, arıza onarımında ihtiyaç duyulabilecek maharet malzemeleri ise lojistik hizmet merkezlerinde depoladı.

Ayedaş ve Toroslar EDAŞ ile birlikte Enerjisa Enerji’nin 3 ruh tevzi şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Bartın’a munzam yerine Ankara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerinde bakım veriyor.

Hizmet verdiği illerden birinde, korkulu kar, sıkıntı evet de sel kabilinden şişman afetlere belen fail hava bilgisi tahminlerinin oluşması yerinde şeriklik, hizmet verdiği farklı illerden veya ayrıksı Enerjisa Tevzi Şirketleri’nden bindi ekiplerini teyakkuza geçirebiliyor. bahis konusu meteorolojik tahminlerin gerçekleşmeye başlamasıyla müşareket, kesintisiz erke üzere söz konusu destek ekiplerini ilgili vasıta ve ekipmanlarıyla yer acul şekilde facia bölgesine anlamaklık ettirebiliyor. – BARTIN

Share: