Bartın’da defa ve yaya kaldırımı aranjman çalışmaları sürüyor

Bartın Belediyesince site merkezinde ihtiyaç mahsus noktalarda nöbet ve kaldırım düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Cemal Atak, gazetecilere, çevreye hassas, site estetiğine ehemmiyet veren ve yaratıcı belediyecilik anlayışıyla bakım verdiklerini söyledi.

Vatandaşlara muvasala kolaylığı icat etmek amacıyla kullanılmamış bayındırlık yolları açtıklarını, beton parke, sathi asfalt ve hamam asfalt malzemelerle el ile kaldırım düzenleme çalışmaları gerçekleştirdiklerini nâkil Akın, şöyle konuştu:

“Mesai ve hareket planımız kapsamında ekiplerimiz Gölbucağı Mahallesi’nde parke taşı taşlarla kere aranjman çalışması gerçekleştiriyor. Ense yapısı ve altyapısıyla teferruatlı yıllar rehavet yaşanmayacak henüz birlikte güzel ve gündeş görünüme cemaat Bartın düşünmek için eksiksiz gücümüzle aralıksız demeden çalışıyoruz. Ekiplerimiz tekrar Gecen Mahallesi’ndeki canip yollarda sathi istila asfalt ile yol düzenleme çalışması yaparak vatandaşlarımızın muvasala kolaylığını sağlamış oldu.”

Share: