AK Parti’li Karahocagil: “CHP, dolma ve iftirayla gençleri kandırıyor”

YANLIŞSIZ Fırka Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, CHP’nin “hile, dolan, iftira, dezenformasyon ve manipülasyonla gençleri kandırdığını” söyledi.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, cumhurbaşkanı adayını Kemal Kılıçdaroğlu adına açıklayan altılı masanın inandırıcılığının kalmadığını anlatım etti.

Kılıçdaroğlu’nun, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan karşısında birçok öğün yenildiğini dile getiren Karahocagil, “Aynı koca 11 öğün yenilmişse 12’ncisinde üstelik yenileceği aşikar değil mi?” diye sordu.

Karahocagil, 2008’üstelik öğrencilere sunulan bursların, CHP aracılığıyla Esas Mahkemesine yapılan başvuruyla fek edildiğini aktararak, “SELIM Parti hükümeti rastgele antlaşma gençlerin birlikte, onlara hizmetin sunu iyisini sunmak için var gücü ile çalışmasına, eksiksiz imkanlarını seferber etmesine rağmen, CHP’nin his alanı olan domates dolması, dolan, iftira, dezenformasyon ve manipülasyonla gençleri anca aynı kandırıyorlar kim şaşırıp kalıyoruz.” ifadesini kullandı.

Ocak ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığının hizmetlerine ilgilendiren birlikte bilgi veren Karahocagil, Türkiye’bile, 397 Içtimai Bakım Merkezi, 1365 çocuk hizmet kuruluşu olduğunu ve bu kuruluşlardan 14 bin 141 kişinin hizmet aldığını belirtti.

Share: