Turgutluspor, Ayvalıkgücü Belediyespor karşılaşması öncesi kurban kesti

Ayvalıkgücü Belediyespor’u misafir edecek olan Turgutluspor, son alıştırma öncesi kurban keserek sezonun liyakatli geçmesini diledi.

Manisa’nın TFF 3. Klasman 2. Grup’taki temsilcisi Turgutluspor, erte evinde Ayvalıkgücü Belediyespor ile karşılaşacak. Ligde dip sıraları ait maç amacıyla Turgutluspor, taraftarının uğrunda kullanmak üzere sahaya çıkacak.

Geçtiğimiz hafta sonu Velimeşe deplasmanından 3 puanla dönen kırmızı-siyahlılar, bu maçtan dahi üç puanla ayrılarak, önceki devrenin bitimine 5 maç kala play-off potasında saha alabilmeyi hedefliyor.

Öte yandan Turgutluspor, ferda evinde misafir edeceği Ayvalıkgücü Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayarak, karşılaşma saatini beklemeye başladı.

Yapılan son antrenmanda kırmızı-siyahlıların tendürüst yeteneği Berkant Kanaatkâr’ın babası Tekin Kanık, sezon amacıyla muvaffakiyet dileyerek kurban kesti. Çarşamba haset Turgutlu 7 Eylül Stadyumu’nda saat 14.00’de başlayacak olan karşılaşmayı Türkiye’nin 4 FİFA kokartlı kadın hakeminden biri olan Cansu Tiryaki yönetecek. Tiryaki’nin yardımcılığını ise Enes Berk Işlek, Misyon Aydoğdu ve Ödül Çıbık üstlenecek. – MANİSA

Share: