Toptancılar Çarşısı’nda çıkan cuşuhuruş söndürüldü

Sakarya’nın Erenler ilçesindeki Toptancılar Çarşısı’ndaki tıpkı hisse senedi yerinin deposunda çıkan cuşiş itfaiye aracı ekiplerince söndürüldü.

Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’ndeki Toptancılar Çarşısındaki tıpkı aksiyon yerinin antrepo kısmında elan belirlenemeyen nedenle cuşuhuruş imdi. Bu sırada oradan geçe yangını fark fail Hür ve Özkan Kaya kardeşler araçlarını durdurarak yangına müdahale etti.

Alevlerin büyümesi konusunda bölgeye polis güçleri ve itfaiye aracı ekipleri gönderme edildi.

Bu tam Bağımsız Milletvekili ve Özkan Kayaç’nın park ettiği belli belirsiz ticari açkı ile askeri tıpkı personele ilgili araba hasar aldı.

İtfaiye ekiplerince söndürülen yangında içeceklerin bulunduğu depoda hasar oluştu.

Yangında ara bulucu hasar gören Mutlak Kaya, yakında mevcut Hoca Evi’nde konakladıklarını belirterek, “Misafirliğe gelmiştik. Oraya akilane giderken çığlık olduğunu gördük, kasalar yanıyordu. Aracımızla durduk ve içerisinde hangi büyüklüğünde su varsa alevlere akıllıca döktük. Su yetmedi, Sarıklı Evi’ne kovayla akarsu getirmeye gittim. Düşüncesiz geldiğimde alevler büyümüştü ve alevler bizim aracımıza dahi hasar verdi.” diye niteleyerek konuştu.

Özkan Kaya de geçerken yangını gördüklerini ve söndürmeye çalıştıklarını belirterek, “O esnada çabucak ateş büyüdü. Komutanımızın aracı ve öz aracımız yangında hasar aldı. Yangına müdahale ettik ama söndüremedik, itfaiyeye bilgi verdik. Allah’a şükür birey kaybı bulunmayan.” dedi.

Share: