Samsun haberi! Avrupa şampiyonu Bocce Avrat Gailesiz Milli Takımı’nın sporcuları Samsun’da çiçeklerle karşılandı

Avrupa şampiyonu Bocce Karı Tendürüst Milli Takımı’nın sporcuları, Samsun Çarşamba Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı.

İspanya’nın Palma üstelik Mallorca kentinde 6-9 Ilk Teşrin 2022 tarihlerinde planlı Avrupa Ümitler ve Çoluk Çocuk (Avrat-Koca) Petank Şampiyonası finalinde İngiltere’yi 13-8 yenerek kızıl madalyayı kazanan Genç Milli Takımı, Avrupa şampiyonu oldu.

Milli takımdaki 4 sporcudan Alaçamsporlu Rabianur Uzunay, Ilişki Delicesine, Büşra Işıklı Detaylı ile tüm Alaçamsporlu olan ve Milletler Kupası Avrupa 3.’lüğü elde fail Ümit Milli Takımı’ndaki Aylin Emir, Selma Kalanç, Gülcan Gündoğdu, Fatmanur Alçin Samsun’a döndü.

Başarılı sporcuları ve antrenör Gökhan Bozdemir’i Samsun Çarşamba Havalimanı’nda Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Spor Yazıhane Müdürü Olgay İnci ile Alaçam Bilgisizlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan çiçeklerle karşılayarak tebrik etti.

Milli topluluk sporcuları, maddi manevi desteklerinden yağlık Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Share: