DOĞRU Tümen Balkı İl Başkanı Özyolcu, milletvekili namzet adaylığı üzere görevinden ricat etti

AK Parti Dert İl Başkanı Halil Özyolcu, bu sene yapılacak umumi seçimlerde milletvekili namzet adayı doğmak için görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Özyolcu, yaptığı yazılmış açıklamada, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Fırka’nin kuruluşundan bu yana millete bakım noktasında milat yaşattığını, kasıt çıtalarını en son düzeye çıkardığını ve bakir afak çizdiğini belirtti.

Türkiye’nin sağlık, terbiye, erişim, turizm, teknoloji ve savunma sanayisi özellikle kalkışmak amacıyla değme alanda dünya standartlarının önüne geçtiğini tabir fail Özyolcu, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizle branş kola yürüdüğü bu davada kurucu memleket başkanlığı ve mebusluk görevlerini öz saygı duyarak yaptım. Bu kutlu yürüyüşte gene Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle 24 Gücük Ay 2021 tarihinde baştan YANLIŞSIZ Fırka Veca İl Başkanlığı görevine getirildim. Görev sürecimiz boyunca ‘Ağrı için yarın değil hızlı hızlı şimdi’ anlayışını benimseyerek, üç paye iklim-kaymakamlık tamam teşkilatlarımızla ense düzem tıpkı ahenk içerisinde çalıştık. Bu neva ile muvaffakiyetli çalışmalara imza attık. Türkiye Yüzyılı’nın ilk adımı olan 2023 seçimleri için 24 Küçük Ay 2021 tarihinden bugüne iri benzeri heyecanla yürütmekte olduğum Balkı İl Başkanlığı görevimden genel merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları ile mebus namzet adayı doğmak amacıyla incizap ediyorum.”

Share: