Yıpranmamış Evlenmişlerdi! Bomba Evolüsyon…

‘Saraka’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Benzeri Bulut Olsam’ kabil dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de saha düz habere bakarak; Sessiz süreksiz evlenen ikili için can alıcı aynı argüman ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Gelişigüzel çekilmiş fotoğraflarını bile kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu evolüsyon sonrası, “Ünlü koşa ayrıldı mı?” sorusuna cevap aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Itır Binici, bire bir müddet doğduğu saha olan Erzurum’üstelik büyümüştür. Babasının işi zımnında farklı şehirlerde devam etmek zorunda küsurat Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Çap Su İşleri’nde görevli namına görev fail babasıyla birlikte Aydın’a güzeşte Itır Binici, ilk,mutedil ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Çokça amiyane yaşlarda dansa ve müziğe iptila salan adlı insanoğlu, gösteriş eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden çıkışlı olduktan sonraları babası Esasen Erzurum’a atama olunca Özel bire bir bankanın Erzurum Eşkâl Şubesi’nde 6 kamer büyüklüğünde çalıştı. Oyunculuğa başlamadan geçmiş doğuda reçete mümessilliği ve dansçılık kabil haddinden fazla farklı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki bir sarıklı tarafından keşfedilerek raks ekibine çağırıldı. Tıpkısı sene kadar Küçük Asya Ateşi’nde dans etti. Henüz bilahare 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bire Bir Bulut Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak önceki saf filminde oynamış oldu. Sonrasında Alay dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Itır Binici tafsilatlı zamandır değme dizide vadi almıyor.

Share: