Üniversite ekol işbirliğine denk aranjman

Üniversite meslek işbirliği çerçevesinde Bursa Uludağ Üniversitesi Terbiye Fakültesi Dekanı ve talim üyeleri ile Yetişek Yönetimi Anabilim Dalı Faziletli Lisans öğrencileri yemekte tıpkısı araya geldi.

Üniversite meslek işbirliğinin arz anlamlı birlikteliğinin yaşandığı yemekte Uludağ Üniversitesi Eğitim Bilimi Fakültesi Terbiye Yönetimi Efdal lisans öğrencilerinden oluşan öğretmen ve yöneticiler ile Terbiye Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni, Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Feyyat Semavi, Öğretim üyeleri Prof. Dr. Sedat Yüksel, Prof. Dr. Şükrü Cezire ve Dr. Öğretim Üyesi İsmail Çimen aynı araya geldi.

Yemekte konuşan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Çepni, bu tuhaf etkinliklerin darülfünun-meslek aksiyon birliğini güçlendiren ve sürdürülmesi gereken tıpkı etap kendisine değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

Eğitim Bilimi Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Feyyat Gökçe bile, Eğitim Yönetimi Esas Fen dalında yürütülmekte olan tezli ve tezsiz erdemli lisans programı ile Bursa’daki öğretmen ve yöneticilerin mesleki gelişimlerine nazik katkı bile bulunduklarını, üniversitenin kapısını eğitimcilere sonuna kadar açarak ülkemizin terbiye sistemine ve efdal öğretimine hizmet etmekte olduklarını belirterek bu kabil etkinliklerin öğretim yılı zarfında sürdürüleceğini belirtti.

Ayrıca hezel düzlük tedris üyeleri ve erdemli lisans öğrencileri birlikte darülfünun-okul işbirliğini güçlendiren ve teori-uygulama bütünlüğüne hizmet eden bu nev faaliyetlerin tamlık eğitimcilerin gelişimine ve motivasyonuna bakım etmesi açısından daha kalın düzenlenmesi taleplerini belirterek organizasyonu düzenleyen Terbiye Yönetimi Faziletli Lisans öğrencisi Koray Acara’ teşekkür etti. – BURSA

Share: