uç Kaymakama ekstrem uğurlama

Kültürlü’da 17 Ilkgüz 2018 günü Efeler Kaymakamlığı görevine başlayan ve 12 Ağustos günü Antalya’nın Serik ilçesi kaymakamlığına atanan Ziyalı’ın sıra dışı kaymakamına sıra dışı uğurlama gerçekleştirildi.

Görgülü’da görev yaptığı süre içerisinde icraatları ve alçak gönüllü tavırları ile halkın gönlünde hükümdarlık kuran Efeler Kaymakamı Cemal Mecnunca’i haddinden fazla sayıda vatandaş sabah sporunda haremlik edip, koşarak uğurladı. Sabah sporu üzere geldiği stadyumda haddinden fazla sayıda vatandaşla karşılaşan Kaymakam Atmaca, şaşkınlığını gizleyemedi.

Aydınlık’da görev yaptığı 4 yıllık müddet içerisinde yaptığı projelerle çiftçilere yıpranmamış sağlık kapısı oluşturan Ilçebay Şahin, içtimai yaşantısı ile da aynı çok konuda vatandaşa yaşıt oldu. Resmi tıpkı törende protokolde genişlik yöre tam, cihet pazarında vatandaşlarla çöz içe alışverişte, hafta sonu ise pitaya seralarında, Görgülü dağlarındaki kestane bahçelerinde kâin Kaymakam Delicesine, her fırsatta sağlıklı dirim için sporun önemine üstelik dikkat çekti. Değme dolaşma sabah sporunu aksatmayan ve benzer olan Kaymakam Delimsirek, spor için gittiği Adnan Menderes Stadı’nda vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

Aydınlık’da tarımın önünü açan birçok projeye imza atan ve rastgele fırsatta üretimin önemine dikkat çeken Efeler Kaymakamı Cemal Mecnunca’in Antalya’ya atanması bir haddinden fazla vatandaşı üzerken, stadyuma gelen vatandaşlar “ekstrem” kaymakamı aşırı benzeri şekilde uğurladılar. Sabahın erken saatlerinde stadyumda Kaymakam Delicesine’i karşılayan ve hizmetlerinden dolayı teşekkürname eden vatandaşlar, sabah sporunda Delimsirek ile birlikte koşarak ilginç tıpkısı gönderi gerçekleştirdiler. Vatandaşların ilgisi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ilçebay Mecnunca ise vatandaşlara teşekkürname etti. – AYDIN

Share: