Türkiye’nin iddialarını yaralamak talip Yunan medyası Lavrion Kampı’ndaki PKK varlığını kanıtlama etti

İstanbul ve Diyarbakır Emniyeti yoluyla geçkin gerçekleştirilen ameliyat kapsamında nazik tıpkı facianın önüne geçilmişti. Yunanistan Lavrion Kampı’nda sabote eğitimi düz, PKK/KCK’nın talimatıyla büyükşehirlerde silahlı ve bombalı gösteri hazırlığındaki yıldırıcı, İstanbul’da yakalandı.

“İDDİA”LARI CERH ETMEK İÇİN GİDİP, PKK’NIN VARLIĞINI BELGELEDİLER

Lavrion, Yunanistan’da tıpkı tatil kasabası adına biliniyor. Fakat beldedeki göçmen kampı adeta terör örgütü PKK’ya karı sahipliği yapıyor. Yunan ‘Newsbomb’ bilim portalının, ” Türkiye’nin iddialarını cerh etmek” üzere yayımladığı görüntüler, Lavrion Kampı’nın yıldırı örgütü PKK yoluyla kullanıldığını gözler önüne serdi.

PKK SEMBOLLERİ VE ÖCALAN GÖRSELLERİ GÖRÜLDÜ

Haberde, kampın, “PKK amacıyla tıpkısı eğitim yuvası olmadığı” istikbal sürülürken, dinlenme kampı içerisinden çekilen görüntülerde, yıldırı örgütü PKK’ya ilişkin semboller ile teröristbaşı Abdullah Öcalan ile Viyan Soran, Sakine Camit üzere örgüt üyelerinin görsellerinin meydan aldığı görüldü.

PKK’LILAR İÇİN OLUŞTURULAN HAYAT ALANLARI GÖRÜNTÜLENDİ

Haberde, kampta etkili kadın ve çocukların günce yaşamlarına dayalı görüntülerin dahi düzlük aldığı, duvarda PKK’lı yıldırıcı Teşrinisani Açık Deniz amacıyla “martir” ifadesinin kullanılması dikkati çekti. Mikrofon uzatılanların “PKK ağzıyla” Türkiye’yi kötülediği haberde, kampın, PKK’lılar amacıyla oluşturulan hayat alanları, PKK flamaları ve terörist fotoğrafları ile yoğun olduğu görüldü.

RÖPORTAJI TERÖRİSTBAŞININ DEV POSTERİNİN UĞRUNDA YAPTILAR

Teröristbaşının meydan aldığı dev bir posterin uğrunda yapılan benzeri röportajda, “kampta PKK’ya ait öncü ve Öcalan görsellerinin olmasının buranın PKK kampı olduğu anlamına gelmeyeceği” encam sürüldü.Share: