Türkiye Derrace Şampiyonası zımnında Kırıkkale’de kâh yollar trafiğe kapatılacak

Kırıkkale’birlikte, 22-25 Ilkgüz tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye Bisiklet Şampiyonası 7. Etap Puanlı Nöbet Yarışları dolayısıyla bazen yolların ulaşıma kapatılacağı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, yarışlar kapsamında 22 Ilkgüz Perşembe saat 08.00’den 25 Eylül Pazar’a kadar Cumhuriyet Meydanı’na antre ve çıkışlar kontrollü şekilde yapılacak.

23-24 Ilkgüz tarihlerinde saat 06.30-20.30 saatleri ortada Ulus Bulvarı demiryolu tarafı Itimat Müdürlüğü Kavşağı’ndan iletilmek üzere Bağdat Köprüsü istikametine büyüklüğünde olan bölümünün kâffesi trafiğe kapatılarak ulaşım bir tane şeritten iki yönlü kendisine verilecek. Yolun sadık olan kısmına çıkan tamlık cadde ve sokaklar dahi trafiğe kapatılacak.

Yine 23-24 Eylül günlerinde 06.30-20.30 saatleri arasında Fevzi Çakozlamak Caddesi çift yönlü, Özgürlük Caddesi tek yönlü ulaşıma kapatılacak. Millet Bulvarı’na sâdır Atatürk Bulvarı üstelik gidiş geliş ekipleri kontrolünde uzaklık uzaklık trafiğe kapatılacak. Bağdat Köprüsü Kavşağı, Kırıkkale- Ateş, Acı- Çelebi, Çelebi- Köprüköy, Karaahmetli- Bahşılı ve Şiddetli-Yeniyapan yolu kontrollü geçişlerle ara sıra ulaşıma kapatılacak.

25 Ilkgüz’de da 06.30-17.00 saatleri beyninde Budun Bulvarı Güven Müdürlüğü Kavşağı’ndan soldurmak amacıyla Rektörlük Kavşağı’na büyüklüğünde koşa cepheli olarak trafiğe kapatılarak erişim mütenavip yollara yönlendirilecek.

Share: