Turgutluspor’da keyifler durumunda

TFF 3. Kütle 2. Grup’ta uğraş veren Manisa temsilcisi Turgutluspor ligin üçüncü haftasında takımın başına getirilen Doğan Açık Deniz ile çıktığı 4 maçtan 3’ünü kazanıp 1’inde ise berabere kaldı. Maçın arkası sıra açıklamalarda bulunan Engin, dolgunca benzeri sorti yakaladıklarını ve bunun bitmeme etmesi üzere çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Kırmızı siyahlılar topladığı 13 puanla play of potasının hemencecik ardında düzlük alırken, alışveriş haset Kahramanmaraspor deplasmanından üç puanla dönen Turgutluspor’da keyifler yerinde. Oynadığı sonuç 4 maçtan 10 benek çıkaran al siyahlılarda beceri yönetmen Doğan Açık Deniz, Kahramanmaraş’ta ağırlık ve futbol oynamaya ev benzeri zeminden 3 puan çıkardıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Turgutluspor beceri direktörü Doğan Açık Deniz, maçın arkası sıra yaptığı açıklamada, Kahramanmaraşspor ile print aynı zeminde balaban benzeri maç oynadıklarını belirterek şunları söyledi: “İlk namına 90 dakika süresince futbol oynamaya dar bire bir sahada ve zeminde arslan üzere uğraş fail oyuncularımı ceberut gönülden kutlama ediyorum. Ligde bir huruç yakaladık ve bu çıkışı daim olmak amacıyla Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor maçına 3 puan parolası ile çıktık. Maçın bidayet düdüğünden itibaren bağışlamak amacıyla yapılması gerekeni yaptık. 3 puanı almak amacıyla zahir oynanması gerekiyorsa, zor tıpkısı zeminde öyle oynadık. Baskı ve ayak topu oynamaya mikro bire bir zeminde sonuna büyüklüğünde hak ettiğimiz tıpkısı yengi aldık. Maçı 1-0 kazandık, henüz birlikte ayrımlı bire bir skorla kazanabilirdik. Bire Bir el henüz sahada aslanlar kabil mücadele eden oyuncularımı kutluyorum.”

Turgutluspor 30 Teşrinievvel muamele günü düzlük ve seyircisi uğrunda grubun iddialı ekiplerinden Armoni Alanya Kestelspor’u konuk edecek. – MANİSA

Share: