Trabzonspor’da Bruno Peres idmana geldi

Trabzonspor, Spor Mabat Süper Lig’in 5’inci haftasında deplasmanda HangiKredi Ümraniyespor ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını basına belirtik yapılan idmanla sürdürdü. Aşil tendonu sakatlığı sonrasında tedavisi süren ve kontrolden görevlendirmek üzere Trabzon’a mevrut Bruno Peres idmana geldi. Trabzonspor’un bakir transferi Naci Ünüvar dahi ilk kez takımla alay malay antrenman yaptı.

Spor Popo Süper Lig’in 5’inci haftasında Trabzonspor, HangiKredi Ümraniyespor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını 1 günce iznin ardından zaman sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde saat 19.00’dahi teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde yapılan idmana iyileşen Marek Hamsik, Anastisos Bakasetas ve Abdülkadir Variyet katılarak takımla alay malay çalıştı.

NACİ ÜNÜVAR İLK İDMANINDA, HUGO’DA CALF KASI SPAZMI OLDUTrabzonspor’un Ajax’tan nakil ettiği Naci Ünüvar ilk kez bu akşam ezanı mızıka arkadaşlarıyla birlikte say yaptı. Sakatlıkları süren Uğurcan Çakırdoğan, Edin Visca, Hüseyin Türkmen ve Serkan Asan idmana katılmazken calf kası spazmı kıpırdak Vitor Hugo de antrenmana katılmadı.BRUNO PERES İDMANA GELDİTrabzonspor’birlikte sürpriz adına sakatlığı süren ve kontrolden saklamak amacıyla kente gelen Bruno Peres, idmanda bando arkadaşlarını ziyaret etti. Brezilyalı aktör, ustalık yönetmen Abdullah Orion ve beceri astronomi ile görüştükten sonraları idmandan ayrıldı.

Trabzonspor, HangiKredi Ümraniyespor hazırlıklarını erte yapacağı sonuç antrenmanın arkası sıra tamamlayarak İstanbul’a debi edecek.Share: