TOKİ 20 İlde 204 İş yeri meydanda artırmayla satışa çıkaracak

Mekân, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Eylül’dahi boş artıma ile satışa çıkaracak. müzayede ile hisse senedi yeri sahibi kalkışmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara şişman fırsat sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online olarak da açık artırmaya ortaklık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlangıçta, 120 kamer mehil, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’bile yapılacak

Açıkça artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’bile yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Çıplak artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası ATLATMAK ve T.C. Tarım Bankası YEMEK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların bilcümle şubeleri eliyle kabul edilecek.

Satışla ilişik tafsilatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: