TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini meydanda artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 gelişim yerini açıkça artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’de açıkça artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile gelişim yeri sahibi doğmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara iri punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar amacıyla internet üzerinden online kendisine da meydanda artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 ilde 204 iş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlarken, 120 ay önel, Trabzon’da ise %25 peşinat, 120 ay vade ile alabilecek.

müzayede 1 Eylül’dahi yapılacak

Berrak artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) öneri verilebilecek. Zahir artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası NANIAZIZ ve T.C. Ekincilik Bankası EKMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tamlık şubeleri yoluyla akseptans edilecek.

Satışla ilişkin teferruatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: