Tekirdağ’dan gelişmemiş kısa

Marmaraereğlisi Milli Terbiye Müdürü Eşref Acul, Belediye Başkanı Vukuf Dede’yı müzakere etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Acul ve Ata ilçede yapılan ve yapılacak eğitim çalışmalarını değerlendirdi.

Hızlı, eğitime verdiği destek üzere Ata’ya teşekkürname etti.

Ağababa de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler her devir geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimine ve sosyal gelişimlerine katkıda olmak için göreve hazırız. Bu konuda hiçbir antlaşma geri durmadık, bundan sonrada kafasız durmayacağız. İnşallah siz kızıl eğitimcilerimizle bu arada ilçemizde eğitim öğretimdeki başarılarımız yükselerek devam edecek. İlçemizde yapımına başladığımız okullarımızı birlikte bildirme gelişmemiş sürede tamamlayarak, gelişigüzel açılışlarını yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Ergene’da defa tamir çalışmaları devam ediyor

Ergene Belediyesi kaymakamlık genelinde bozularak deformasyona uğrayan kilit parke taşı taşlarını yeniliyor

Şehremini Rasim Yüksel, çevreye duyar ve kent estetiğine ehemmiyet veren tıpkısı anlayışla çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Malumat İşleri Müdürlüğü ekiplerince kaza genelinde bulunan kilit parke ile kaldırımlarda yürütülen hizmet ve tamir çalışmalarının atiklik kesmeden devam ettiğini ifade fail Yüksel, ekiplerin bozulan anne arter ve ara atardamar güzergahlarındaki kilitli parke tamiratı ile sefer düzeltme çalışmalarına bitmeme ettiğini belirtti.

Çorluspor 1947 sezona amade

Çorluspor 1947 Kulüp Başkanı Yusuf Sim, Bölgesel Idmansız Ligi’ne amade olduklarını bildirdi.

Gümüş, yaptığı açıklamada, geçen yıl namağlup böke olarak Bölgesel Müptedi Lig’e yükseldiklerini hatırlattı.

Ligde çokça iddialı olduklarını ifade eden Sim, “Hazırlıklarımız münteha. Temas güzeşte bölüm üstüne bir şeyler henüz koyarak büyüyen tıpkısı dalavere anlayışına sahibiz. Bu sene ligde çokça ferah tıpkısı mızıka izleyeceğiz.” dedi.

Transferlerini bağlamak amacıyla olduklarını nâkil Gümüş, “Bu anlamda, ligin deneyimli ismi Doğukan Çevik’i da kulübümüze kazandırdık. Hemencek hemencek değme bölgeye aktarma yaptık. Sahada haddinden fazla adamakıllı aynı mızıka, kulübede çokça pir bire bir maharet gök bilimi ve haddinden fazla güzelce tıpkısı dümen oluşturduk.” diye konuştu.

Share: