Tekirdağ’dan gelişmemiş kısa

Süleymanpaşa Belediyesi, ayrıntılar ve yetişkinler için şita dönemi kurslarını başlatıyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, torunlar üzere 27 değişik branşta, 18 gözyaşı ve vücut yetişkinlere yönelik mesleksel ve zatî gelişim kursları bünyesinde ise 13 değişik ağırşak açılacak.

Kış okulları ile mesleki ve zatî hareket kursları amacıyla başvurular, Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesinden 3 Ilk Teşrin 2022 Pazartesi gününe kadar yapılabilecek.

Tekirdağ’da sene başı yorum toplantısı yapıldı

Tekirdağ Milli Terbiye Müdürü Ersan Ulusan başkanlığında, Süleymanpaşa Umum Eğitimi Merkezi derinti salonunda yıl başı kıymetlendirme toplantısı yapıldı.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, toplantıda, ağırşak ve kursiyer sayısının arttırılması ile halk eğitimi merkezi müdürlüklerinin görünürlüklerinin artırılması kararları alındı.

Tevfik Elem’den NKÜ Rektörü Şahin’e mülakat

Türkiye Süt Üreticileri Tarz Birliği Umumi Heyet Başkanı Tevfik Çığlık, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Itikatlı Şahin’i konuşma etti.

Üniversiteden yapılan açıklamaya bakarak, rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, paçarız düşün alışverişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Ateş, NKÜ’de gerçekleştirilen çalışmaları ve benzin üretimine katkılarını mefret bulduğunu belirtti.

Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Share: