TARTIŞTIKLARI KİŞİYİ TÜFEKLE SALDIRIP DARBETTİLER

Burdur’birlikte husumetli iki kadro caddede karşılaşınca aralarında tartışma imdi. Gruptakilerden biri tartıştığı kişiye pompalı tüfekle saldırıp, başına dipçikle vururken, diğerleri ise çifte ve print darbeleri indirdi. Tıpkısı vatandaşın cep telefonu kamerasına da yansıyan olayın peşi sıra polis güçleri 4 kişiyi gözaltına aldı.

Burdur’de E.Ç., kardeşi E.Ç. ve beraberindekiler, aralarında husumet bulunan S.N. ve F.B. ile geçkin saat 15.00 sıralarında Eğlek Mahallesi Adliye Caddesi’nde karşılaştı. Tartışmaya başlayan kol elan sonraları kavgaya tutuştu. Tartışmanın büyümesi konusunda iki cömert S.N.’ye saldırdı. Bu sırada kardeşlerden biri park halindeki otomobilden getirdiği pompalı tüfekle S.N.’nin başına ve vücudunun türlü yerlerine vururken, yanındakiler ise el ve tekmelerle darbetti. Yaralanan S.N. yerde durağan kalırken, gayrı gruptakiler ise mesafe sokaklara girerek uzaklaştı. Bu tam 2 umum de havaya çığlık açıldı.

İhbar sonrası bölgeye haddinden fazla sayıda polis güçleri ve keyif ekibi yönlendirildi. Yanık S.N. ambulansla Burdur Ihtişam Hastanesi’ne götürülerek tedaviye makbuz. Pompalı tüfeği olay mahallindeki aynı habbe bahçesine atarak kaçtığı tayin edilen E.Ç. yakalanarak, polis merkezine götürüldü. Polis ekipleri elan sonra olaya karıştığı tespit edilen 3 kişiyi daha gözaltına aldı. Polisin yaptığı incelemede şüphelilerin otomobilinin bagajında 3 bıçak, sürücü koltuğunun altında dahi tabanca ve kötek ele geçirildi.

Olay hatırat vatandaşların el telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde 3 kişinin saldırdığı kişiyi darbettiği, aralarından birinin ise tüfekle bu kişiye darbeler indirdiği anlar düz aldı.

Share: