SELIM Parti’li Hamza Kırıcı “DÜRÜST İcraat İzmir” sergisini açtı

SELIM Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Hamza Kırıcı, DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanlığınca açılan “AK İcraat İzmir” sergisinin açılışına katıldı.

Keskin, partisinin İzmir İl Başkanlığındaki serginin açılışında yaptığı konuşmada, kudret olarak bakım etmenin bir numara görevleri olduğunu, bu doğrultuda çalıştıklarını söyledi.

Her zaman yeni vizyonlar ortaya koyduklarını kaydeden Incitici, “Bu devir İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin hükümetten ne talebi olmuşsa akilane çerçevede hangi varsa kâffesi namına getirilmiştir.” diye niteleyerek konuştu.

Keskin, iktidarları döneminde İzmir’e yapılan yatırımlardan bahsederek, “20 yıl süre ortamında İzmir’e hep 112 bilyon 65 milyonluk amme yatırımı, fehamet yatırımı gerçekleştirdik.” dedi.

Türkiye’nin seçme durumunda DOĞRU Tümen’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasının bulunduğunu belirten Elem, şöyle devam etti:

“Türkiye’üstelik tığ bunu yaparken geçmiş İstanbul’birlikte CHP Umumi Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ayrımsız motorin töreni yaptılar. Motorin verememe töreni yaptılar. Yani tıpkısı hareket yapalım derken, yalnız organizasyonu da beceremeyen, hain olan, millete bu konuda aşağılık söyleyecek sözlerini bırakın, icraat üstüne üstelik soysuz olan ayrımsız siyasal parti, tıpkı umumi komutan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi var. Aradaki fark bu.” diyerek konuştu.

Keskin, 2023 seçiminde sunu erdemli görüş oranıyla Recep Tayyip Erdoğan’ın baştan cumhurbaşkanı seçileceğine inandığını dile getirerek, “Akıbet dönemde yapılan anketlerde engelsiz farkla bir numara. ‘Farkla’ demiyorum bakın, ‘engelsiz farkla’ esasen baştan bir numara parti olacağız Allah’ın izniyle.” ifadelerini kullandı.

YANLIŞSIZ Fırka İzmir İl Başkanı Soyluluk Ulu Sürekli dahi İzmir’dahi engellemelere rağmen bir nice projeyi tamamladıklarını söyleyerek, “İnşallah 2023’te dahi İzmir’da birinci olacağız. Topluluk İttifakı bir numara olacak. 2024’te üstelik İzmir Büyükşehir’i ve bir nice ilçeyi kazanacağız. Ara Vermek bulunmayan, yola devam.” değerlendirmesinde bulundu.

Daha sonra açılışı yapılan sergiye AK Fırka İzmir milletvekilleri Yaşar Kırkpınar ile Necip Nasır dahi katıldı.

Bağımsız Özel’in açıklamaları

Hamza Izdırap, sergiyi gezdiği tam gazetecilerin sorularını birlikte yanıtladı.

CHP Takım Başkanvekili Hür Özel’in cemaziyelevvel yaptığı açıklamaların hatırlatılması üstüne Incitici, “Herhalde İzmir’deki CHP siyasi aktörleri tam gelemiyorlar. Önümüzdeki dönemde İzmir’e ithal Manisa’dan, Malatya’dan siyasi aktörlerin gelmesi planlanıyor. Yani o açıdan burada bu İzmir’in bugüne büyüklüğünde siyasa yapan CHP’lilere tıpkı yanlışlık kabilinden bir nitelik var.” ifadelerini kullandı.

Bunun kendilerini “haddinden fazla ilgilendirmediğini” kaydeden Kötü, şöyle devam etti:

“Ben e-ticaretle ilgili sabık hafta Mecliste tıpkısı açıklama yaptım ve o açıklamada sorduğum sorular çok kesin. Yani burada tığ bu kanunu getirirken tekelleşmenin önüne dökmek için benzeri yasa teklifi sunduk. Hem komisyonda hem umumi kurulda. Cumhuriyet Altını El Partisi milletvekilleri bizim yapmış olduğumuz bu düzenlemenin çokça durumunda olduğunu, olur tekelleşmeyi engellediğini, milli olduğunu, bu ülkenin yurt evlatları vasıtasıyla yapıldığını, tebrik ettiklerini, takdir ettiklerini ifade ettiler. Engin Altay’ın konuşmaları var, berrak. Kanunun tamamındaki kanaatleri o.”

Kendisinin içtimai iletişim araçları hesabından da bu konuda açık şekilde izah yaptığını hatırlatan Kırıcı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Lafı ayrıksı yere çevirip birlikte buradaki suçlulukla, panikle yapmış oldukları açıklamaları bambaşka yere yönlendirmesinler. Onlar yerel, milli vatan evlatlarının ‘helal olsun onlara’ diye niteleyerek övdükleri kanunu Temel Mahkemesine zaman yırtılmak zorunda bırakılmasındaki şekil çalışmaları ne, onu açıklasınlar. Diğerleri lafügüzaf. Diğerleri yersiz konu. Diğerleri ayrımsız şeyleri bulandırıp ayrıksı şeyler yazmak. Ego yıpranmamış değilim siyasette. İzmir de beni gür bilir. Neyle uğraştığımı, ne için çalıştığımı, ki amacıyla çalıştığımı gani agâh. Onlar gereksiz laflar. Buradaki suçlulukla beraber ‘aman şuraya ayrımsız madde atabilirsek bundan kurtarabilir miyiz’ diye yaptıkları aynı hareket. Bu e-ticaretle ilişik o sorularımı esasen ediyorum, onları ayrımsız cevaplasınlar. Bıraksınlar apayrı yerlere işleri söylemeyi. Artı, defalarca burada söylüyorum. Burada bir tekelleşme bahis konusu peki ve bundan bile milletimiz 1 sene bilahare, 2 yıl sonradan kıygın olursa bunun müsebbibi Cumhuriyet Altını El Partisidir. Bunu birlikte tarihe rütbe düşüyorum.”

Açılışı yapılan sergide, SELIM Öğür hükümetlerinin bugüne kadar İzmir’bile yaptığı yatırımlara ait bilgilerin bulunduğu posterler saha aldı.Share: