Samsun haberi! Nahiye DÜRÜST Fırka İlçe Başkanlığından Toprak TSO’ya ziyaret

SAMSUN (AA) SELIM Tümen Bölge İlçe teşkilatı eliyle umumi asamble süreci tamamlanan Kesim Ticaret ve Uran Odası (TSO) yönetimine ziyarette bulunuldu.

YANLIŞSIZ Fırka Nahiye İlçe Başkanı Değer Kayan ve beraberindeki yıldız bilimi, Havza TSO Yönetim Kurulu ve Sedir Üyelerini mülakat ederek kıvrak olsun dileklerini iletti.

Kesim TSO Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette Nahiye TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Acara, Meclis Başkanı Mustafa Başaran, yönetim kurulu ve sedir üyeleri ile mülaki İlçe Başkanı Kayan, ilçenin kalkınması ve gelişmesi amacıyla seçme soy işbirliğine ayan olduklarını belirterek, “Öncelikle sizleri tebrik ediyor tamamlanan genel kurulun sonuçları itibari ile ilçemize iyi olmasını irade ediyorum.” dedi.

Havza TSO Divan Başkanı Mustafa Başaran ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek YANLIŞSIZ Parti Toprak İlçe Yönetimine teşekkür etti.

Acar’da, “Amacımız ilçemize, bölgemize ve ülkemize işlemek. Bu amaçla çalışmalarımıza devam ediyoruz.”diye niteleyerek konuştu.

Share: