Salihli’de kadına müteveccih hızlı savaşım toplantısı yapıldı

Manisa’nın Salihli’ ilçesinde Kadına Müteveccih Sıkı Uğraş Eş Güdüm, İzleme ve Yorum toplantısı Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam Başkanlığı’nda yapıldı.

25 Teşrinisani Kadına Yönelik Şiddete Karşı Arsıulusal Mücadele Günü’nde sosyal farkındalığın artırılması, eş güdüm ve hareket birliğinin güçlendirilmesi ile yapılan faaliyetlerin dolay plana çıkarılması üzere; “Kadına Yönelik Acul Savaş Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı” Kaza Toplantı Salonu’nda düzenlendi. Kaymakam Sağlam toplantıda, şiddetin önlenmesi için terbiye, bilinçlendirme ve farkındalık faaliyetlerinin artırılması üzere hissedar kurumlar ve sivil topluluk kuruluşlarının topyekün uğraş ile iş birliği zarfında çalışmalar yapmasına, kadına yönelik hovarda savaşım alanında bakım veren amme hava ve kuruluşlarının koordineli şekilde çalışması ve hisse senedi birliğinin devam ettirilmesine değişmeyen verildiğini, antrparantez yapılması müstelzim öncelikli icraat, ilgi edilmesi müstelzim hususlara dair düşünce alışverişinde bulunulduğunu söyledi.

Ilçebay Mehmet Kamil Kuvvetli Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, Cumhuriyet Savcısı Sinan Oğur, Eş Mahkemesi Hakimi Esra Zolan Tok, İlçe Uyanık Komutanı Üsteğmen Sercan Karaçalı, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, Şehremaneti Başkan Yardımcısı Mahmut Ülker Karaoğlu, İlçe Afiyet Müdürü Sezgin Güleç, İlçe Milli Yetişek Müdürü Mahmut Yenen, Içtimai Hizmet Merkezi Müdürü Bilici Ağır, Adli Bindi ve Mağdur Bakım Uzmanı Cansu Başaran katıldı. – MANİSA

Share: