Pınar Deniz’den Dünyaevi Açıklaması

Oyunu gelişigüzel izleyen Kaynak Deniz ve Kaan Yıldırım, çıkışta araçlarını kulisin yakınına çağırdılar. Araçlarına binerek çıkış eden çift, gazetecilerin sorularına karşılık verdi.

Oyunu çok beğendiğini belirten ikili, ” Rabıt Akbağ’ı tutulmak muhteşemdi, çok afiyet aldık” dedi.

“İYİ GİDEN BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Sitemkar tıpkı şekilde gülerek, “Rüfeka siz bizim olduğumuz herhangi bir yere gelecek misiniz?” diyen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, dünyaevi sorularına ise “Haddinden Fazla ongun revan aynı ilişkimiz var, haddinden fazla üstelik mutluyuz. Temas zaman daralmak istemiyoruz amma hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim üzere seçme madde çok adamakıllı” yanıtını vererek şu an evlilik düşünmediklerini belirttiler.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Bahir birçok yaşında, nereli; 4 Son Teşrin 1993 tarihinde Adana’birlikte dünyaya gelen Pınar Bahir, aslen Mardinli ve Arap kökenlidir. 28 yaşındadır.

Çocukluğundan beri aktör olma hayalleri kuran Deniz, köpoğluluk eğitiminin yanı sıra raks dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini ise Evrim karakteri ile Sil Yeniden dizisinde yaşadı.

Asıl çıkışını ise Vatanım Sensin adlı dönüş dizisi ile yaptı. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizide Talih karakterini canlandırdı. Kaynak Deniz, ayrımsız projede Can Kumarhane ile birlikte cila alacakken Yaman’ın kibir ve tutumları nedeniyle projede düz almaktan vazgeçmesi ile gündeme gelmişti.

Pınar Deniz, ‘Aşk 101’ dizisiyle hayran kitlesini genişletti. Bahir şu sıralar ‘Yargı’ dizisinde Ceylin karakterini canlandırıyor.

PINAR DENİZ HUSUSI HAYATI

Pınar Bahir, meslektaşı Kaan Yıldırım ile amor yaşıyor.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Sebep nereli ve kaç yaşında; Kaan Saika, 24 Çatlak 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden çıkışlı oldu. Başşehir İletişim Bilimleri Akademisi’nde köpoğluluk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kaybolma dizisinde Eder karakterini canlandırarak başladı. Fakat Saika, ana çıkışını başrollerinde Maksat Çelik, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ ünlü dizisiyle yaptı. 2015 yılında ise başrollerini Nağme Eyüboğlu ile üstlendiği bire bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

14 Mayıs 2016 yılında Melodi Eyüboğlu ile Esame Odalık Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.

Saika, meslektaşı Bulak Bahir ile amor yaşıyor.Share: