Peruk takıp belediye binasına mevrut karı, 2 eş uray personelini asitle yaraladı

Peruk takıp uray binasına mevrut eş, 2 avrat belediye personelini asitle yaraladı

Gözü dönmüş avrat, hamız içerikli sıvıyla hemcinsi belediye personellerini yaraladı

DENİZLİ – Denizli’de ağız dalaşı yaşadığı uray binasına peruk takarak dönen eş, beraberinde getirdiği hamız içerikli sıvıyı iki belediye personelinin üstüne döktü. Olay yerinden kaçan karı, bodur sürede yakalanırken, karı memurin yüz ve elinden yaralandı.

Görüngü, Pamukkale ilçesine sınırlanmış Ecdat Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Denizli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Kentçilik Kat Başkanlığı Bina Kontrol Bölüm Müdürlüğüne mevrut Heves Y. isimli avrat, görevli personellerle ağız dalaşı yaşadığı binadan ayrıldıktan sonradan, tanınmamak amacıyla peruk takarak gücük süre sonra hoşgörüsüz geldi. Gönül Y. sonrasında yanı sıra getirdiği asit içerikli sıvıyı, avrat uray personeli Özlem Ç.’ye makul fırlattı. Asit içerikli olduğu tespit edilen sıvı Korkunç Ç. ve birlikte kâin düzentileme arkadaşı Aslı Y.’ye derkenar etti.

Bağrışmalar üstüne Istek Y. arkasına bakmadan binadan kaçtı. İhbar sonrası fenomen hesabına itfaiye, afiyet ve güvenlik ekipleri atıf edildi. Olay hesabına giden sağlık görevlileri yüzünden yaralanan Heyecan Ç. ve elinden yaralanan Aslı Y.’yi Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Fenomen yeri inceleme ekipleri binada çalışma gerçekleştirilirken, dalavereli kadın ise kısa süre sonraları yakalanarak karakola götürüldü. Olaya şahit olan yaralıların aksiyon arkadaşları ise kısa mütemadi alışılmadık geçirdi. Dertli kadınların hastanede tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.

Öte yandan saldırıyı gerçekleştiren Arzu Y.’nin Şiddetli Ç. ile meslek arkadaşı olduğu öğrenildi. Fenomen ile ilgilendiren soruşturma başlatıldı.

Share: